صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

مصدومیت عالیشاه به خیر گذشت

دیدار تیم‌های پرسپولیس و المپیک ترینیداد و توباگو در حالی برگزار شد که بازیکنان دو تیم پیش از بازی با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.

کد خبر: 36459

خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های پرسپولیس و تیم ملی  المپیک ترینیداد و توباگو در حالی از ساعت 17 به وقت محلی آغاز شد که این بازی با حاشیه‌هایی همراه است که در زیر می‌خوانید:

*بازیکنان دو تیم به محض ورود به زمین ورزشگاه گیزیلچه حمام به گرم کردن پرداختند

*از آنجایی که هتل محل اقامت پرسپولیسی‌ها در منطقه ییلاقی قرار گرفته و با توجه به تعطیلات عید سعید فطر مسافران زیادی به این منطقه آمدند زمانی که پرسپولیسی‌ها به سمت استادیوم حرکت کردند در مسیر هتل پاتالیا به دلیل آتشی که مسافران درست کرده بودند  آتش سوزی کوچکی  رخ داد که ماشین‌های آتش نشانی بلافاصله با حضور در محل این آتش را مهار کردند.

*لوکاماریچ ، محسن مسلمان، احمد نورالهی، وحید حیدریه و سوشا مکانی پشت دروازه مشغول تمرین با تی‌هومیر بودند.

* با توجه به اشراف تعدادی ساختمان به زمین محل بازی عده زیادی از اهالی این ساختمان‌ها از روی پشت بام و بالکن این بازی تدارکاتی را تماشا می‌کردند.

* حدود 10 تماشاگر ایرانی از شهر آنکارا به منطقه گیزلچه حمام آمدند تا این بازی را از نزدیک تماشا کنند. این عده در زمان بازی به شدت بازیکنان و مربیان پرسپولیس را مورد تشویق قرار می‌دادند.

* شماره‌های بازیکنان تیم ملی امید ترینیداد و توباگو بسیار بزرگتر از حد معمول بود.

* به نظر می‌رسید بازیکنان ترینیداد و توباگو امکانات پزشکی به همراه نداشتند چرا که یکی دو بازیکن این تیم که دچار مصدومیت جزیی شده بودند توسط پزشکان تیم پرسپولیس معالجه سرپایی شدند.

* از نکات جالب توجه این بازی این بود که داوران این دیدار به شدت به دنبال عکس و فیلم این بازی بودند چرا که می‌خواستند قضاوت در این دیدار را در رزومه خودشان قرار دهند.

* گزارشگران واحد مرکزی خبر از آنکارا به منطقه گزینلچه حمام آمدند تا با تهیه مصاحبه و گزارش این بازی علاقمند به تیم پرسپولیس را در جریان این دیدار قرار دهند.

* در این بازی به دلیل اینکه تیم ترینیدا و توباگو لباس‌های قرمز پوشیده بود پرسپولیسی‌ها با لباس‌های طوسی و فسفری که مقابل تیم گنجر بیر لیگی  بازی کرده بودند در این بازی به میدان رفتند.

* هادی نوروزی که به دلیل مصدومیت در بازی اول تدارکاتی پرسپولیس بازی نکرده بود امروز در ترکیب فیکس قرار گرفت و به  عنوان کاپیتان پرسپولیس در مراسم ابتدای بازی شرکت کرد.

* پیش از شروع بازی بازیکنان دو تیم با هم عکس یادگاری گرفتند

* در جریان بازی و به دلیل خطای شدید یکی از بازیکنان ترینیداد و توباگو امید عالیشاه دچار مصدومیت شد که البته این مصدومیت جدی نبود و بازیکن پرسپولیس مجددا به بازی برگشت.

* با توجه به آفتاب شدیدی که در ورزشگاه وجود دارد کادر فنی پرسپولیس در منطقه‌ای مستقر شدند که سایه وجود دارد.

* تعدادی از اهالی منطقه گیزیلچه حمام هم با حضور در استادیوم این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر