صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

اولین پیروزی پرسپولیس در اردوی ترکیه

تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار تدارکاتی خود موفق شد از سد حریف خود بگذرد.

کد خبر: 36458

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی گیزیلچه حمام موفق شد اولین برد خود را به دست بیاورد.

در این بازی که در نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید شاگردان برانکو موفق شدند با دو گل علی علیپور و میلاد کمندانی از سد حریف خود بگذرد. دو گل پرسپولیس در دقیقه 50 و 93 به ثمر رسید.

در نیمه دوم پرسپولیس هجومی تر ظاهر شد و بیشتر حملات این تیم بر پایه حملات رامین رضاییان از سمت راست بود اما موضوعی که قابل توجه بود فوتبال روی زمین و تک ضرب بازیکنان پرسپولیس بود و این دقیقا همان مواردی است که برانکو در تمرینات بر انجام آن تاکید زیادی دارد به طور مثال در یک صحنه بازیکنان پرسپولیس نزدیک به 18 پاس روی زمین به یکدیگر دادند اما در نهایت به دلیل حضور بازیکنان این تیم در منطقه آفساید نتوانستند به گل برسند.

فوتبال رو به جلو و پاس های عمقی بازیکنان پرسپولیس که از ابتدای بازی روی آن تاکید زیادی داشتند در نهایت باعث شد تا بازیکنان این تیم با استفاده از همین ترفند به گل برسند.

البته برانکو در نیمه دوم تیمش را دچار تغییرات زیادی کرد و همین مسئله باعث شد تا پرسپولیس در دو نیمه با دو ترکیب نسبتا متفاوت بازی کند.

سرخپوشان قرار است روز سه شنبه سومین و آخرین دیدار تدارکاتی خود را برگزار کنند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر