صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

افشارزاده : استقلال جزو بهترین‌ها خواهد شد

کد خبر: 36038

خبرگزاری فارس: بهرام افشارزاده در مورد اینکه روز گذشته در تمرینات استقلال شرکت کرد و در خصوص مسائل مالی هم با بازیکنان صحبت کرد اظهار داشت: بازیکنان استقلال خیلی خوب هستند و گلایه ای نمی کنند. دیروز هم من طبق صحبت هایی که با سبک دست انجام داده بودم به بازیکنان قول دادن تا 15 روز دیگر پول می دهیم. البته ما در تلاشیم که زودتر هم این پول فراهم شود.

وی در مورد شرایط تیمی استقلال عنوان کرد: من واقعا دیروز وقتی تمرینات تیم را دیدم از آن لذت بردم و معتقدم که استقلال یکی از بهترین های فصل خواهد بود. صالح نظم خوبی در تمرینات تیم داده بود و من از این مسئله لذت بردم. همچنین از تمرینات رحمتی و طالب لو هم خوشم آمد. خوشحالم که این دو مثل برادر شده اند و بدون مشکل کنار هم تمرین می کردند. واقعا خوشحال بودم که تمرینات را این طور دیدم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ارتباط با گلایه های امروز صالح مبنی بر نداشتن مانع و جی پی اس در تمرین اظهار داشت: من روز گذشته این گلایه را شنیدم و گفتم چشم این ها را تهیه می کنیم. این مسائل چیز خاصی نیست و قطعا امکانات برای تیم فراهم می شود.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که چه زمانی پرونده نقل و انتقالات بسته می شود گفت: هفته آینده احتمال زیاد نقل و انتقالات تمام می شود. احتمال زیاد یک مدافع و مهاجم جذب می شود.

وی در خصوص اینکه تکلیف آکادمی استقلال چه می شود گفت: آکادمی کار خودش را می کند و آقای رضا صادق پور همچنان مسئول آکادمی هستند و کارها را انجام می دهد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر