صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

لوو: شواینی در منچستریونایتد می‌درخشد

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان اطمینان دارد که بازیکن جدید شیاطین سرخ در ترکیب این تیم می‌درخشد.

کد خبر: 35501

خبرگزاری ایسنا: کارل هاینس رومنیگه روز گذشته (شنبه) تایید کرد که باستین شواین‌اشتایگر با منچستریونایتد به توافق رسیده است و به زودی راهی این تیم در لیگ برتر انگلیس خواهد شد. البته هنوز خبری رسمی در زمینه انتقال شواینی به اولدترافورد منتشر نشده اما یوآخیم لوو به صحبت در مورد این انتقال پرداخت.

لو در این زمینه گفت: باستین در زمین مسابقه یک رهبر بزرگ و یک هافبک در کلاس جهانی است که می‌تواند در هر تیمی که بازی می‌کند، تاثیر خودش را بگذارد. او حتی در این سن و سال در منچستریونایتد هم می‌تواند یکی از بهترین‌ها باشد. او لوییس فان‌خال، سرمربی یونایتدها را هم می‌شناسد. فان‌خال او را می‌خواهد. اینها شرایط خوبی هستند که شواینی با آنها رو‌به‌روست.

لوو افزود: می‌دانم که شواین‌اشتایگر هنوز هم بسیار جاه‌طلب است و اهداف بزرگی را دنبال می‌کند. او با چالش جدیدی در لیگ انگلیس رو‌به‌رو خواهد شد اما همه می‌دانیم که او با انگیزه‌ای بالا تمام تلاشش را به کار می‌گیرد تا تیمش موفق شود. البته از منچستریونایتد هم انتظار دارم بتواند موجب پیشرفت شواین‌اشتایگر شود تا ما در تیم ملی فوتبال آلمان بتوانیم روی نمایش خوب او در یورو 2016 در فرانسه حساب باز کنیم. ما باید به شواینی به عنوان کاپیتان تیم ملی تکیه کنیم. البته جدایی او برای بایرن و فوتبال آلمان فقدان بزرگی است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر