صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

مذاکره فدراسیون فوتبال با آدیداس در گام آخر

فدراسیون فوتبال مذاکرات جدی را با آدیداس برای تامین لباس تیم‌های ملی فوتبال آغاز کرده که این موضوع در مرحله نهایی به سر می‌برد

کد خبر: 35451

خبرگزاری ایسنا: محمد درخشان، رییس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه مذاکرات انجام شده با برند آدیداس تنها در ارتباط با تامین لباس‌ تیم‌های ملی فوتبال ایران بوده است اظهار کرد: با این شرکت در ارتباط با تامین لباس تیم‌های ملی فوتبال ایران در تمامی رده‌های سنی اعم از آقایان و بانوان مذاکراتی را داشته‌ایم و در ارتباط با تعداد البسه و کیفیت لباس‌ها و سایر موارد کلی صحبت کرده‌ایم.

وی ادامه داد: برند آدیداس پیشنهادات و نقطه نظرات خودش را به آلمان فرستاده ولی هنوز در این رابطه به منظور جواب نهایی به فدراسیون فوتبال پاسخی نداده است. ما پیشنهادات خود را به آن‌ها ارائه کرده‌ایم و خواسته‌ها و موارد خود را مطرح نمودیم. حالا همه چیز بستگی به پاسخ آن‌ها دارد و در هر شرایطی ما به برندی پاسخ مثبت خواهیم داد که شرایط مد نظر ما را فراهم کند.

رییس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در رابطه با مدت اسپانسرینگ لباس تیم‌های ملی خاطرنشان کرد: معمولا اسپانسرهای لباس از جام جهانی تا جام جهانی دیگر تغییر می‌کنند. بنابراین به احتمال زیاد اگر قراردادی امضا شود تا پایان جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود.

درخشان درباره سایر پیشنهادهای ارائه شده به فدراسیون فوتبال برای تامین لباس‌های تیم ملی خاطرنشان کرد: برندهایی از ایتالیا و برند نایک نیز خواستار همکاری با تیم ملی بوده‌اند اما پیشنهادی از آلمان در این زمینه مطرح نشده است.

وی افزود: به احتمال بسیار زیاد طی چند روز آینده تکلیف اسپانسر لباس‌های تیم‌های ملی فوتبال مشخص خواهد شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر