صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

عابدینی: فردا ابهامات مالی را مطرح خواهیم کرد

هر روز ساعت ۱۶ اطلاع رسانی خواهیم کرد عابدینی: فردا ابهامات مالی را مطرح خواهیم کرد/ ممکن است فتح‌الله‌زاده را هم دعوت کنیم/ رئیس کمیته نظارت بر اسناد مالی فدراسیون فوتبال گفت: از فردا ابهامات مالی موجود در اسناد را مطرح می‌کنیم و اسناد بررسی خواهد شد.

کد خبر: 348

امیر عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس، در مورد تشکیل کمیته بررسی اسناد مالی فدراسیون فوتبال گفت: فردا 9 صبح ما در فدراسیون فوتبال هستیم تا کارمان را آغاز کنیم. 5، 6 موضوع مورد ابهام را مطرح خواهیم کرد. مثلا در مورد ارز خارجی، ماموریت‌ها و ... ابهامات را مطرح می‌کنیم. کار ما حسابرسی نیست بلکه ابهامات را بیان می‌کنیم تا کار حسابرسی را هم در مورد آنها ببینیم و آنچه که وزارت ورزش تایید یا رد کرده را هم خواهیم دید.

وی ادامه داد: باید ظرف سه روز این گزارش را به مجمع و رئیس فدراسیون ارائه کنیم و اگر پیشنهادهایی هم داریم آنها را بگوییم مثلا اگر خلافی از چشم کفاشیان دور مانده این تخلف را به او اعلام کنیم. اگر اشتباه مدیریتی در سیستم رخ داده آن اشتباه را اصلاح کنیم تا دیگر تکرار نشود. در هر حال هیات امنای مجمع می‌تواند از این پس به مسائل مالی ورود کند.

عابدینی در مورد اینکه هفته آینده دو روز کاری تعطیل است گفت: به هر حال ما باید کارمان را در کمترین زمان انجام دهیم و حتی اگر لازم باشد شب‌ها هم در فدراسیون بمانیم تا این گزارش هرچه سریع‌تر آماده شود. من پیشنهاد کردم که دو کارشناس حسابرسی هم استخدام شوند تا نقطه‌نظرات آنها هم در نظر بگیریم.

رئیس کمیته نظارت بر اسناد مالی گفت: اعضای کمیته عبارتند از من، بهرامی، قنبرزاده و درودگر اما ممکن است افرادی مثل فتح‌الله‌زاده و ابرقویی‌ نژاد هم به این کمیته دعوت شوند. به هر حال آنها صورت‌های مالی را تایید کردند.

وی در مورد نحوه اطلاع‌رسانی به رسانه‌ها از فعالیت این کمیته گفت: ما از صبح کارمان را شروع میکنیم و هر روز از ساعت 16 من در فدراسیون فوتبال پاسخگوی سوالات خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌های گروهی خواهم بود.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر