صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

مجادله اينيستاگرامي عمران‌زاده و رحمتي

حنيف عمران‌زاده و مهدي رحمتي در بين هواداران استقلال به عنوان دو دوست خيلي صميمي مشهورند. دو بازيکني که همديگر را پدر و پسر خوانده‌اند.

کد خبر: 3470

ورزش 3/ حنيف عمران‌زاده و مهدي رحمتي در بين هواداران استقلال به عنوان دو دوست خيلي صميمي مشهورند. دو بازيکني که همديگر را پدر و پسر خوانده‌اند.
شب گذشته پس از آنکه حنيف عمران‌زاده در فاصله مابين تمرين دو تيم استقلال و پيکان براي احوالپرسي سمت رحمتي نيامد، دروازه‌بان استقلال با انتشار پستي در اينيستاگرام به اين موضوع واکنش نشان داد.
اين پست اما بلافاصله از سوي حنيف پاسخ داده شد و مجادله اين دو بالا گرفت. کليد واژه دعواي حنيف و رحمتي کلمه مردانگي و نامردي بوده است و در نهايت اين دو يکديگر را به افشاگري تهديد کرده‌اند که در اين بين حنيف آدرسي هم باقي گذاشته و از شب بازي استقلال در تايلند حرف زده که ظاهرا موضوع بازوبند در ميان بوده است. اين دو بازيکن البته با پادرمياني دوستان مشترک پست‌هاي خود را از روي صفحه اينيستاگرامشان حذف کرده‌اند تا اوضاع بدتر از اين نشود.
اين دو دوست صميمي ممکن است با هم آشتي هم بکنند اما هواداران فوتبال از اين اتفاق دلخور شده‌اند. به خصوص استقلالي‌ها که ستاره‌هايشان را دوست دارند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر