صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

«وقتي مياي صداي پات» را به ياد حجازي خواندند

در کنار چهره هاي سرشناسي چون خداداد عزيزي ، افشين پيرواني ، هاشمي نسب ، مهدوي کيا ، کريم باقري ، فرزاد مجيدي ، رضا شاهرودي ، پژمان بازغي ، اميرعلي دانايي ، محسن عاشوري ، فرشاد پيوس ، محسن افشاني و کلي چهره معروف ديگر ، شام را در رستوراني دريايي در کيش گذراندند و حسابي از خاطرات قديم شان گفتند. خداداد در تمام اين دقايق مثل هميشه مياندار بود و بمب روحيه گروه بود. جمعيت زيادي از مسافران يا اهالي کيش از ديدن اين همه چهره سرشناس شگفت زده شده بودند و هيجان داشتند.

کد خبر: 3408

خبرآنلاين/ جمع کثيري از ستارگان و هنر ايران در جزيره کيش جمع شدند تا به ياد ناصر حجازي و براي کمک به بيماران سرطاني به ميدان بروند.
چهارشنبه شب ستارگان تيم 98 فوتبال ايران در کنار جمعي از قديمي هاي طلاي فوتبال مان با جمعي از هنرمندان سرشناس ايران به کيش رسيدند و آماده بازي خيرخواهانه روز پنجشنبه در ورزشگاه المپيک کيش شدند. خانواده ناصر حجازي ، علي پروين که از هواپيما ترس دارد اما براي اين بازي رنج سفر هوايي را در کنار محمد پسرش و البته حسين هدايتي کشيده است ، علي دايي که همراه با خانواده و جدا از ديگر ستاره هاي تيم به کيش آمده و تنها براي بازي به ورزشگاه مي رود در کنار چهره هاي سرشناسي چون خداداد عزيزي ، افشين پيرواني ، هاشمي نسب ، مهدوي کيا ، کريم باقري ، فرزاد مجيدي ، رضا شاهرودي ، پژمان بازغي ، اميرعلي دانايي ، محسن عاشوري ، فرشاد پيوس ، محسن افشاني و کلي چهره معروف ديگر ، شام را در رستوراني دريايي در کيش گذراندند و حسابي از خاطرات قديم شان گفتند. خداداد در تمام اين دقايق مثل هميشه مياندار بود و بمب روحيه گروه بود. جمعيت زيادي از مسافران يا اهالي کيش از ديدن اين همه چهره سرشناس شگفت زده شده بودند و هيجان داشتند.
نکته مهم مراسم جايي بود که در حين صرف شام ، خواننده موسيقي زنده رستوران وقتي داشت اشعار و ترانه هاي قديمي و نوستالزيک را مي خواند ، قطعه وقتي «مياي صداي پات از همه کوچه ها مياد » را به روح ناصر حجازي تقديم کرد و همه با او همنوا شده بودند و سرپا ايستادند و ترانه را خواندند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر