صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

گزارش مدیرعامل «پرسپولیس» در مورد یارگیری ها

طاهری: برای نوری باید دو روز صبر کنید/ 90 درصد کارمان را انجام داده ایم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید تکلیف ماندن یا رفتن کاپیتان فصل گذشته این تیم ظرف یکی دو روز آینده مشخص می شود.

کد خبر: 34053

علی اکبر طاهری گفت: در مورد نوری هنوز چیزی قطعی نشده است و ما داریم با او صحبت می کنیم. اگر یکی دو روز صبر کنید، تکلیف این بازیکن هم روشن می شود.

علی اکبر طاهری طاهری: برای نوری باید دو روز صبر کنید/ 90 درصد کارمان را انجام داده ایم


او در مورد مذاکرات باشگاه پرسپولیس یا سید جلال حسینی هم می گوید: ما نمی توانیم به بازیکن به خاطر خواسته خودمان پیشنهاد بدهیم. باید بازیکنان را بانظر سرمربی تیم جذب کنیم. نام آقای حسینی در لیست برانکو نیست. البته معنی حرف من این نیست که آقای حسینی خدایی ناکرده دفاع خوبی نیست بلکه منظور من این است که احتمال دارد این بازیکن به سیستم آقای برانکو هماهنگی ندارد.

مدیرعامل پرسپولیس حاضر نیست در مورد رقم قرارداد امید عالیشاه و مهدی طارمی حرفی بزند: من فکر نمی کنم صحبت کردن در مورد این مساله درست باشد. این یک توافقی است بین بازیکن باشگاه و بازیکن و لزومی ندارد که رسانه ای شود. به هرحال ما مجرایی داریم که حتما قرارداد ها در آن مورد بررسی قرار می گیرد.

طاهری در پایان از رضایتش از عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات خبر داد: من از عملکرد پرسپولیس راضی هستم و در این موضوع تردیدی وجود ندارد. ما 90 درصد از کارمان را در فصل نقل و انتقالات انجام داده ایم. البته این 90 درصد مربوط به تمدید قرارداد با بازیکنان فصل گذشته هم می شود که موفق شده ایم بخش عمده ای از قرارداد بازیکنان مورد نظر برانکو را تمدید کنیم./ورزش سه

نظرات بینندگان

ارسال نظر