صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

برانکو 7 چهره ثابت خود را شناخت

برانکو 7 چهره ثابت خود را شناخت

آنهایی که برانکو را می‌ شناسند می‌ دانند که او اعتقادی به سیستم چرخشی در استفاده از بازیکنان ندارد و در زمانی که در تیم‌ملی هم فعالیت می‌ کرد، همواره میرزاپور، گل‌محمدی، کعبی، رحمان رضایی، جواد نکونام، علی کریمی، مهدی مهدوی‌کیا، علی دایی و هاشمیان، مهره های ثابت تیم‌ملی بودند.

کد خبر: 34036

ذخیره های برانکو هم به اقتضای زمان، ذخیره های نسبتا ثابتی بودند، مردانی مثل نصرتی، ستار زارع، محمد علوی، فریدون زندی و ...

برانکو ایوانکوویچ رضا چلنگر برانکو 7 چهره ثابت خود را شناخت


امروز در پرسپولیس هم برانکو چنین تیمی است. فعلا برای نیازهای تیمی او، سوشا مکانی، محسن بنگر، رامین رضائیان، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه و مهدی طارمی مردان صددرصد ثابت سال آینده او هستند و او که بازیکنانی مثل مهرداد کفشگری، خالقی فر، رضا نورمحمدی، هادی نوروزی و ... را هم دارد در حال حاضر به دنبال یک دفاع چپ ایده آل، دفاع میانی مطمئن، هافبک کناری باتکنیک و هافبک تهاجمی و یک مهاجم می‌ گردد.

برانکو، برای برآورده کردن نیازهایش مدافع میانی و مهاجم سرزن کروات می‌ خواهد اما برای جذب هافبک وسط و دفاع چپ به دنبال گزینه های ایرانی دیگری می‌ گردد که مهرداد جماعتی از آن جمله اند.

در دوران برانکو در تیم‌ملی بود که بازی های علی دایی از 100 و گل هایش به این اندازه رسید و بازی های ملی کریمی و مهدوی‌کیا هم به آستانه 100 رسید و بازی های گل‌محمدی و حسین کعبی از 80 گذشت چون بازی های انجام شده آنها به علت حضور ثابت آنها بسیار بود./ورزش سه

نظرات بینندگان

ارسال نظر