صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

مذاکرات ما با علی دایی در مراحل اولیه قرار دارد

عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: «قطعا در جلسه آینده هیئت مدیره شکل جدید اعضاء به عنوان سخنگو مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مشخص خواهد شد.»

کد خبر: 34013

محمود آذرگون در رابطه با انتخاب بهشتی به عنوان مالک باشگاه ملوان اظهار داشت: «بعد از رایزنی ها و بررسی هایی که در هفته های اخیر در جلسه های هیئت مدیره داشتیم به این نتیجه رسیدیم که هرچه سریع تر  مالک باشگاه ملوان را مشخص کنیم. در همین راستا، بهشتی که یکی از متقاضیان خرید سهام باشگاه ملوان بود در نهایت و با رای اکثر اعضای هیئت مدیره به عنوان مالک جدید باشگاه ملوان انتخاب شد.»

علی دایی مذاکرات ما با علی دایی در مراحل اولیه قرار دارد

 

وی ادامه داد: «بهشتی خیلی زود کارش را آغاز کرده چون همین حالا هم ملوان از تیم های دیگر برای بستن تیم در لیگ پانزدهم عقب تر است. امیدوارم که در یکی دو هفته آینده با انتخاب سرمربی و جذب بازیکنان موردنظر بتوانیم تیم قدرتمندی برای حضور در فصل آینده ببندیم.»

 

عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان در خصوص مذاکرات بهشتی با علی دایی برای نشستن روی نیمکت ملوان تصریح کرد: «این مذاکرات فعلا در مراحل اولیه قرار دارد و تنها شخص آقای بهشتی با علی دایی صحبت کرده است. من در جریان نیستم که این مذاکرات تا چه اندازه ای موفقیت آمیز بوده اما امیدوارم خیلی زود به نتیجه برسد.»

 

وی در پاسخ به این سوال که قرار نیست برای باشگاه ملوان مدیرعاملی انتخاب شود گفت: «قطعا در جلسه آینده هیئت مدیره شکل جدید اعضاء به عنوان سخنگو مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مشخص خواهد شد. الان برای اینکه از تیم های دیگر عقب نیفتم بهشتی شخصا کار مذاکره با مربیان را آغاز کرده و به نظر می رسد گزینه اول او هم علی دایی است.»

 

آذرگون در پایان گفت: «سعی می کنیم خیلی زود کار تمدید قرارداد بایکنان و همچنین جذب بازیکنان جدید را انجام دهیم تا به شکل خیلی جدی تر تمرینات و اردوهای آماده سازی ملوان برای حضور در لیگ پانزدهم آغاز شود.»

کاپ

نظرات بینندگان

ارسال نظر