صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

از دو تیم اروپایی پیشنهاد داشتم اما به خاطر هواداران پرسپولیس ماندم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «پرسپولیس بازیکنان خیلی خوبی را جذب کرده و همه آنها می توانند به پرسپولیس کمک کنند.»

کد خبر: 34012

امید عالیشاه درباره شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار داشت: «شرایط خوبی داریم. تیم پرسپولیس کم کم در حال تکمیل شدن است و بازیکنان زیر نظر برانکو ایوانکوویچ تمرینات منظمی را انجام می دهند. سرمربی تیم کاملا بر تمامی مسائل مربوط به پرسپولیس اشراف دارد و در پی این است تا از لحاظ بدنی تیم در شرایط آرمانی قرار بگیرد.»

امید عالیشاه از دو تیم اروپایی پیشنهاد داشتم اما به خاطر هواداران پرسپولیس ماندم

 

وی در خصوص ماندگاری اش در پرسپولیس بیان داشت: «من پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم و افتخار می کنم که در این تیم مشغول به بازی کردن هستم. عاشق پرسپولیس هستم و به این هواداران مدیون هستم. روزی که باشگاه با من تماس گرفت به خاطر بحث دانشگاهی خود نتوانستم به سرعت در باشگاه حاضر شوم و مذاکره کنم اما بعد از پایان امتحاناتم با حضور در باشگاه به مذاکره پرداختم و خیلی زود هم قرارداد خود را مجددا تمدید کردم و امیدوارم بتوانم برای تیم محبوبم امسال مثمر ثمر واقع شوم.»

 

عالیشاه در خصوص پیشنهادات خارجی خود پاسخ داد: «من از دو تیم اروپایی پیشنهاد داشتم اما به خاطر پرسپولیس و هوادارانش تصمیم گرفتم که دوباره پیراهن قرمز را به تن کنم و در پرسپولیس فوتبالم را ادامه بدهم. امیدوارم امسال بتوانم به این تیم کمک و با کمک بقیه بازیکنان هواداران را خوشحال کنم.»

 

هافبک پرسپولیس درباره خریدهای پرسپولیس اذعان داشت: «پرسپولیس بازیکنان خیلی خوبی را جذب کرده و همه آنها می توانند به پرسپولیس کمک کنند و امیدوارم که تیم هر چه زودتر کامل شود تا با یک تیم کامل به اردو برویم تا در شروع رقابت های لیگ برتر با یک آمادگی کامل حاضر شویم.»

 

عالیشاه در پایان خاطرنشان کرد: «امسال مطمئنم شرایط پرسپولیس کاملا با سال گذشته فرق خواهد کرد. ما در سال گذشته با بدشانسی های زیادی روبه رو بودیم اما امسال حتما یکی از مدعیان قهرمانی خواهیم بود و به طور حتم بازی های خیلی خوبی را در لیگ انجام خواهیم داد.»

کاپ

نظرات بینندگان

ارسال نظر