صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

رایزنی کفاشیان در AFC برای خاکپور

مدیر تیم فوتبال امید گفت: قرار است کفاشیان استدلال‌های ما در مورد سرمربیگری خاکپور در تیم امید را در دستور جلسه هیئت رئیسه AFC قرار دهد.

کد خبر: 33998

خبرگزاری تسنیم: حبیب کاشانی در خصوص نشستی که روز پنجشنبه با کفاشیان داشت،گفت: در این جلسه گزارشی از وضعیت تیم امید و اردوی ترکیه را به کفاشیان ارائه دادم اما بحث وضعیت سرمربیگری خاکپور در تیم امید در ادامه راه رقابت‌های مقدماتی المپیک محور اصلی نشست ما بود.

وی افزود: در این نشست آخرین نامه ‌AFC در مورد خاکپور را بررسی کردیم. در این نامه آمده مدارکی که خاکپور فرستاده از سوی AFC بررسی شده است. استدلال ما این است که آنها خواسته‌اند ما دوباره مدارک تکمیلی را برایشان بفرستیم. در این نشست همچنین کفاشیان به ما اعلام کرد که از سال 2013 یکسری قوانین تغییر کرده و حتی افشین قطبی هم از این سال به بعد نمی‌توانست با مدارک مربیگری قبلی‌اش در جی‌لیگ (لیگ ژاپن) به عنوان سرمربی، فعالیت کند.

مدیر تیم فوتبال امید تاکید کرد: قرار شد کفاشیان در نشست شنبه آینده هیئت رئیسه AFC که در بحرین برگزار می‌شود استدلال‌های ما در مورد سرمربیگری خاکپور در تیم امید در دستور جلسه مطرح شود. امیدوارم استدلال‌های ما مورد قبول اعضای هیئت رئیسه قرار بگیرد چون مشابه این مدرک قابل قبول بوده یا اگر هم این مدرک قرار است معادل با مدرک مربیگری B آسیا شود مانند دور قبل رقابت‌های مقدماتی المپیک استثاناً برای خاکپور به عنوان سرمربی، ID کارت صادر شود.

کاشانی تصریح کرد: دو مربی خارجی را برای اضافه شدن به کادرفنی تیم امید در نظر داریم که یکی از آنها فرانسوی و دیگری اسکاتلندی است. مربی فرانسوی اولویت ما است. او مدرس فیفا نیز بوده و در حال حاضر در یکی از کشورهای آفریقایی در حال تدریس است. این مربی قرار است 10 روز دیگر برای انجام مذاکره به ایران بیاید.

وی گفت: اگر با این مربی فرانسوی به توافق نرسیم سراغ گزینه اسکاتلندی می‌رویم که مربی کارنامه‌داری است و مربی خاکپور هم بوده است. اگر با مربی اسکاتلندی هم به توافق نرسیم یک مربی ایرانی را به کادرفنی اضافه می‌کنیم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر