صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

شرط فتح‌ الله‌ زاده برای بازگشت به استقلال

کد خبر: 33994

خبرگزاری ایسنا: مدیر‌عامل اسبق استقلال با بیان این که به هر قیمتی به استقلال نمی‌آید، اظهار کرد: زمانی به استقلال می‌آیم که در این تیم نسوزم، چرا که بیشتر از یک دوره نمی‌توانم کار مدیریتی کنم.

علی فتح‌الله‌زاده درباره شرایط جسمانی‌اش بعد از بستری شدن در بیمارستان، گفت: خدا را شکر که بعد از بیماری که داشتم توانستم بار دیگر سلامتی‌ام را به دست بیاورم. این روزها استراحت می‌کنم تا به طور کامل بهبود یابم.

مدیر‌عامل اسبق استقلال درباره درگیری لفظی با امیر قلعه‌نویی و آشتی با او در بیمارستان، اظها‌ر کرد: بالاخره در هر خانواده‌ای یک نفر باید تیم را جمع می‌کرد. در آن موقع دیدم که امیر خان از چارچوب خودش بیرون آمد و لازم بود که جواب او را بدهم. البته با هم دعوایی نداشتیم و دیدید که امیر برای عیادتم به بیمارستان آمد.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: هر کسی تا به حال به استقلال آمده به او کمک کرده‌ام. تنها مدیر عاملی هستم که وقتی گفتند به من برو، بدون ایجاد هیچ حاشیه‌ای از این تیم رفتم. زمانی هم که افشارزاده به این تیم آمد به او احترام گذاشتم و در چند جلسه به او گفتم که از هر کمکی که بخواهد دریغ نخواهم کرد. بحث من افشارزاده نیست، استقلال مشکل ریشه ای دارد.

فتح‌الله‌زاده درباره تیم استقلال در دو فصل گذشته، گفت: اعضای استقلال در این دو فصل همدل نبوده‌اند و مانع از پیشرفت یکدیگر شدند. یک روز ترکان را دیدم و او به من گفت که تیم را با 50 میلیارد اداره می‌کنید که به او گفتم این موضوع دروغ است. در دو سال گذشته بودجه تیم از طرف مجلس شورای اسلامی 10 میلیارد تصویب شده بود که وزارت ورزش و جوانان سه میلیارد از آن را به ما پرداخت کرد. من می گویم اجازه دهند هیات مدیره را خودم تعیین کنم و هیچ کمکی به من نکنند.

مدیر‌عامل سابق آبی پوشان تهرانی در پاسخ به این سوال که چه ضمانتی وجود دارد که او با این تیم موفق خواهد شد؟ خاطرنشان کرد: ضمانت من کارنامه‌ام است. در یازده دوره از مسابقات لیگ حضور داشتم که در چهار دوره آن قهرمانی لیگ و در سه دوره قهرمان جام حذفی شده‌ام.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: استقلال یک نفر را می‌خواهد که به آن پول تزریق کند. استقلال و پر‌سپولیس الان به گونه‌ای شده‌اند که متوسط بسته می‌شوند. فصل نقل و انتقالات آغاز شده، اما شاهد حضور بازیکنان خوبی در این دو تیم نبوده‌ایم. امسال سال سختی برای دو باشگاه استقلال و پر‌سپولیس است، چرا که اگر امسال موفق نشوند قطعا صدای هو‌اد‌ا‌ران بلند می‌شود. به پرویز مظلومی توصیه می‌کنم اگر می‌خواهد با این استقلال موفق شود، کرار و ابراهیمی را از دست ندهد.

فتح‌الله‌زاده درباره حضور مجددش در این تیم، گفت: من برای استقلال یک دوره بیشتر توان ندارم. می‌خواهم یک دوره سه ساله را در اختیار من قرار دهند. البته همراهی عده‌ای را نیاز دارم مانند وزیر و معاونانش تا موفق شوم. نمی‌خواهم در هر شرایطی به استقلال بیایم، چرا که آن موقع در این تیم می‌سوزم. مظلومی دوست من است و او را دوست دارم. به او هم می گویم که ای کاش به هر قیمتی به این تیم نمی‌آمد. آیا واقعا بازیکنانی را که او می خواسته جذب کرده‌اند؟ با این تیم قهرمان هم نمی‌شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر