صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

بازتاب جلسات مخفيانه هيات مديره پرسپوليس

هيات مديره، مديرعامل را معرفي کرده و روز دوشنبه هم طاهري را به‌عنوان مسوول تام‌الاختيار در تمام امور باشگاه منصوب کرد. ايشان تقريبا همه کارهاي مديرعاملي را انجام مي‌دهد و در جاهايي هم که بايد، حق امضا دارد. بنابراين امضاهاي لازم بدون هيچ مشکلي انجام مي‌شود.معاون وزير ورزش با اين حرف‌ها در واقع پرسپوليسي‌ها را در جريان تازه‌ترين انتصاب‌هايش قرار داده و بدون اطلاع آنها و شنيدن نظرهايشان، براي باشگاه تعيين تکليف کرده است

کد خبر: 3275

آخرين خبر/ بعد از بازداشت حميدرضا سياسي که پرسپوليس را به مديريت تک نفره و خودسرانه‌اش عادت داده بود، باشگاه روزهاي زيادي را به تعطيلي گذراند. آن هم درست در روزهاي شلوغ نقل و انتقالات. پرسپوليس در سکوت ويرانگرش روزگار مي‌گذراند. مثل آدمي شده بود که به کما رفته و فارغ از هر تکاني، فقط مي‌شنود. خبر امضاي قرارداد ستاره‌هاي ليگ با اين تيم و آن تيم را مي‌شنيد و هيچ کاري هم از دستش برنمي‌آمد. نه مديرعاملي داشت که برايش دستي بجنباند و نه مسوولان باشگاه آنقدر صاحب اختيار بودند که در نبود مديرعامل بتوانند کاري از پيش ببرند.
پرسپوليس تعطيل شده بود و همين که به نزديکي سوت پايان نقل و انتقالات رسيديم، تازه يادش افتاد که بازيکن مي‌خواهد و براي رفع اين نياز، يک امضاي تاييد شده و رسمي هم لازم است. اين شد که امور اجرايي باشگاه را سپردند به علي طاهري که به‌عنوان نايب رييس هيات مديره، تنها يک بار در درفشي‌فر ديده بوديمش. به يکباره اما شد همه کاره باشگاه. درست مثل حميدرضا سياسي که از ابتداي سال تا پيش از زنداني شدنش پرسپوليس را با تکيه به خواسته‌هاي درست و نادرست شخصي‌اش چرخاند.طاهري هم مثلا جانشين مديرعامل محبوس باشگاه شده بود اما بعضي از حاميان سياسي در هيات مديره، حتي حق امضايش را زير سوال بردند و مدعي شدند که علي طاهري فقط امور روزمره پرسپوليس را سامان داده و قرار نيست صندلي مديريت باشگاه را هم صاحب شود. جالب اينکه درست از همان روزها، پاي بقيه اعضاي هيات مديره از باشگاه بريده شد و آنها حتي نمي‌دانستند در پرسپوليس چه مي‌گذرد، چه برسد به اينکه انتظار کمکي از آنها باشد.
در اين دو هفته، طاهري با کمک سرمربي پرسپوليس- که او هم اگر نگران يارگيري نبود، در باشگاه آفتابي نمي‌شد- نقل و انتقالات را به سرانجام رساند و همچنان هيات مديره را در کنار خود نمي‌بيند. او را البته از اين بابت خيالي نيست چرا که جايگاهش را وزارت ورزش تاييد کرده و او را مديرعامل باشگاه مي‌داند.
پيش‌تر هم شنيده بوديم که راه‌هاي بازگشت سياسي به پرسپوليس بسته شده و بايد براي او دنبال جانشين باشند اما مشاوران آقاي مديرعامل در باشگاه تا جايي که توانستند، مقاومت کردند و هر روز به يادمان مي‌آوردند که طاهري مديرعامل نيست و فقط انتخاب شده تا باشگاه از روزمرگي نيفتد. ديروز اما معاون وزير ورزش حکم شفاهي مديرعاملي علي طاهري را براي‌مان خواند و خيال او را راحت کرد.حرف‌هاي اميررضا خادم در واقع توضيحي بود بر نشست دوشنبه شب او با علي طاهري و حسين کلاني که ديگر اعضاي هيات مديره باشگاه پرسپوليس از آن بي‌خبر بودند. يکي دو نفرشان مي‌گفتند براي تشکيل جلسه هيچ تماسي با آنها گرفته نشده و بعضي ديگر از لغو جلسه به خاطر به حد نصاب نرسيدن اعضا سخن به ميان آوردند. غافل از اينکه هيات مديره دور از چشم آنها و با حداقل اعضا تشکيل جلسه داده و مصوبه هم داشته است!
اين را خادم در مصاحبه‌اش با سايت رسمي وزارت ورزش تاييد کرده:
هيات مديره، مديرعامل را معرفي کرده و روز دوشنبه هم طاهري را به‌عنوان مسوول تام‌الاختيار در تمام امور باشگاه منصوب کرد. ايشان تقريبا همه کارهاي مديرعاملي را انجام مي‌دهد و در جاهايي هم که بايد، حق امضا دارد. بنابراين امضاهاي لازم بدون هيچ مشکلي انجام مي‌شود.معاون وزير ورزش با اين حرف‌ها در واقع پرسپوليسي‌ها را در جريان تازه‌ترين انتصاب‌هايش قرار داده و بدون اطلاع آنها و شنيدن نظرهايشان، براي باشگاه تعيين تکليف کرده است. طبق حرف‌هاي خادم و براساس تازه‌ترين مصوبه هيات مديره که بدون حضور اعضايش مهر تاييد خورده، از اين به بعد بايد علي طاهري را نماينده تام‌الاختيار و البته مديرعامل باشگاه پرسپوليس بدانيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر