صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

دی ماریا : نامه رئال مادرید را پاره کردم

آنخل دی ماریا در مصاحبه ای فاش ساخت که سال گذشته پیش از بازی فینال جام جهانی، نامه ای که از سوی باشگاه رئال مادرید به فدراسیون فوتبال آرژانتین ارسال شده بود را پاره کرده است.

کد خبر: 32470

ورزش سه: دی ماریا در بازی نیمه نهایی مقابل هلند مصدوم شد و بازی فینال را از دست داد. دو روز قبل از برگزاری بازی فینال مقابل آلمان، نامه ای از سوی باشگاه رئال مادرید برای فدراسیون فوتبال آرژانتین ارسال شد، مبنی بر اینکه اجازه بازی به دی ماریا در فینال داده نشود.

دی ماریا در همین رابطه به OLE گفت:" پزشک تیم ملی مرا صدا کرد و این نامه را به من نشان داد. آن را خواندم و بعد پاره کردم. برای من چنین درخواستی عجیب و غیرقابل قبول بود. ساعتی بعد در حضور سرمربی تیم ملی و دن خولیو گراندونا(رئیس فقید فدراسیون فوتبال آرژانتین) در مورد این مساله صحبت کردیم.

به سابه یا گفتم که تصمیم با شماست. اگر به وجود من نیاز دارید من حاضرم در فینال بازی کنم. به گراندونا هم گفتم که نظر شما در این مورد چیست؟ او به من گفت پسر، اگر دوست داری بازی کنی، کسی جلوی تو را نمی گیرد. هر اتفاقی هم بیفتد ما غرامت خواهیم داد و مسئولیتش بر عهده من خواهد بود."

به ادعای OLE، پس از همین جریان بود که دی ماریا تصمیمش برای جدایی از رئال مادرید را قطعی کرد و در تماس با ایجنتش از او خواست که به پیشنهاد های رسیده برای وی گوش کند.دی ماریا در روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات، رئال را ترک و به منچستریونایتد پیوست.

نظرات بینندگان

ارسال نظر