صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

آخرین وضعیت باقری در نیمکت پرسپولیس

مربی پرسپولیس گفت: مگر قرار بود در این باشگاه نمانم که یکسری صحبت‌ها در رسانه‌ها مطرح شده بود.

کد خبر: 32457

خبرگزاری فارس: مربی پرسپولیس گفت: مگر قرار بود در این باشگاه نمانم که یکسری صحبت‌ها در رسانه‌ها مطرح شده بود.

کریم باقری پس از جلسه امروز خود در باشگاه پرسپولیس و اینکه آیا در این تیم ماندگار شدید یا خیر گفت: مگر قرار بود نمانم و در تمرین حاضر نشوم. این حرف‌ها حرفهای رسانه‌هاست و ما مشکلی نداریم امروز نیز جلسه خوبی داشتیم.

وی ادامه داد: در هر صورت مدیریت دیر انتخاب شد و مباحث مربوط به باشگاه را هم می‌دانیم اما تلاش می‌کنیم بازیکنانی که برانکو خواسته است را جذب کنیم.

باقری تأکید کرد: باید تحمل کرد هر چند که شرایط جذب بازیکن سخت شده است. الان بازیکنان با همه جا صحبت می‌کنند و هر جا که پول بیشتری باشد به آنجا می‌روند و می‌خواهند از قبل وضعیت خود را بدانند هر چند که ما هم باید برحسب سیستم باشگاه بازیکنان را جذب کنیم و امیدوارم در این راه مشکلی پیش نیاید.

مربی پرسپولیس ادامه داد: زمان از دست رفته است. با این شرایط فقط 8 نفر در تمرینات حاضر می‌شوند ضمن اینکه خود بازیکنان نیز باید برای حضور در تمرینات راغب باشند.

وی افزود: در حال حاضر هم چند بازیکن هستند که وضعیت قراردادشان مشخص نیست و باید هر چه سریعتر تکلیف خود را با باشگاه روشن کرده و از شنبه در تمرینات حاضر شوند ضمن اینکه امیدوارم در این چند روز بازیکنانی که مدنظر هستند نیز جذب پرسپولیس شوند.

باقری در پایان در مورد اینکه آیا پرسپولیس لیست جدیدی دارد یا خیر گفت: خیر همان لیست قبلی است، صحبت می‌کنیم در صورتی که این بازیکنان جذب نشدند چه بازیکنانی جایگزین آنها شوند.

===============================================================

 

 

خبرگزاری فارس: کریم باقری مربی فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس امروز برای دومین روز متوالی به باشگاه پرسپولیس آمد تا با علی اکبر طاهری سرپرست این باشگاه جلسه برگزار کند.

باقری روز گذشته هم به جلسه‌ای در همین محل آمده بود اما قرار شد ادامه صحبت‌ها میان وی و مسئولان باشگاه پرسپولیس امروز برگزار شود.

به دلیل برخی مسائل، کریم باقری مربی تیم فوتبال پرسپولیس هنوز در تمرینات این تیم شرکت نکرده و در صورتیکه نتیجه مذاکراتی که او و مسئولان باشگاه پرسپولیس مثبت باشد، باقری باز هم در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس حاضر خواهد شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر