صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

وقتی سوشا، دلتنگ نیلسون می‌شود!

سوشا مکانی که به احتمال فراوان در لیگ پانزدهم هم گلر اصلی سرخپوشان خواهد بود، حالا دلتنگِ رقیب فصل گذشته اش در این باشگاه شده است.

کد خبر: 32450

آی اسپورت: سوشا مکانی که به احتمال فراوان در لیگ پانزدهم هم گلر اصلی سرخپوشان خواهد بود، حالا دلتنگِ رقیب فصل گذشته اش در این باشگاه شده است. سوشا توی آخرین پست اینستاگرامی برای نیلسون نوشته:«داداش، کاش تو رو بیارن همینجا از فوتبال خداحافظی کنی، می دونی چقدر دوستت داشتم و دارم. هر جا که هستی سربلند و سلامت باشی».

مکانی در شرایطی ابراز علاقه به کوریا را توی فضا پخش می کند که واکنش هایش بعد از تبدیل شدن به نیمکت نشین نیلسون هنوز از خاطره ها پاک نشده اند. واکنش هایی که به ویژه بعد از حضور درخشان در دوران فوقِ بی نظم پرسپولیسی ها شدت گرفتند. در واقع این سوشا بود که درخشان را مجاب به کنار گذاشتن نیلسون کرد و سرمربی وقت قرمزها نیز با توجیهِ «تولید ملی!» بودنِ سوشا غیر گلر برزیلی را زد و بر خلاف خواسته هواداران او را رد کرد. حالا بعد از چندین ماه، سوشا مکانی دوباره به یاد نیلسون افتاده است. تردیدی وجود ندارد که مکانی هنوز به محبوبیت نیلسون روی سکوهای سرخ نرسیده و شاید این پست ها، تلاشی در همین جهت باشند!

عکس: وقتی سوشا، دلتنگ نیلسون می‌شود!

نظرات بینندگان

ارسال نظر