صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

ششمين مدير عامل پرسپوليس در يک سال/ مدير جديد چند ماه مي‌ماند؟

باشگاه پرسپوليس يکي از بدترين دوران هاي فعاليت خود را سپري مي کند و در طول يکسال گذشته شش مدير عامل عوض کرده است! با تاييد اميررضا خادم در مورد مديريت طاهري در پرسپوليس بايد تاکيد کرد که اين باشگاه يک رکورد ويژه کسب کرده و از آذرماه پارسال که رويانيان برکنار شد تاکنون اين باشگاه شش مدير را در راس امور خود ديده است.

کد خبر: 3245

مهر/ باشگاه پرسپوليس يکي از بدترين دوران هاي فعاليت خود را سپري مي کند و در طول يکسال گذشته شش مدير عامل عوض کرده است!
با تاييد اميررضا خادم در مورد مديريت طاهري در پرسپوليس بايد تاکيد کرد که اين باشگاه يک رکورد ويژه کسب کرده و از آذرماه پارسال که رويانيان برکنار شد تاکنون اين باشگاه شش مدير را در راس امور خود ديده است.
از رويانيان به پروين و از پروين به رحيمي و از رحيمي به منتقمي و از منتقمي به سياسي و دست آخر هم از سياسي به طاهري، مديريت پرسپوليس دست به دست شده که اين موضوع در نوع خودش بي نظير است به ويژه در دنياي فوتبال مدرن که حداقل مديريت ها يک نفر براي چهار يا هشت سال است.
يکي از مهمترين دلايلي که پرسپوليس به نتيجه نرسيده و طي ماه‌هاي اخير يکي از ضعيف‌ترين و بي ادعاترين دوران خود را سپري مي کند شايد همين دست به دست شدن صندلي مديريت اين باشگاه باشد. کاش در مورد تيم‌هاي بزرگي مثل پرسپوليس وسواس بيشتري در مورد انتخاب مدير وجود داشته باشد تا کار به اينجا که امروز کشيده نکشد.
آخرين انتخاب پرسپوليس براي مديريت هم مديري باتجربه مديريت در فوتبال نيست و مشخص نيست که چقدر در اين باشگاه دوام مي آورد؟

نظرات بینندگان

ارسال نظر