صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

فروزان و طالب‌لو در استقلال ماندنی شدند!!

دروازه بان استقلال گفت:هر کدام از دوستانی که دوست دارند تشریف بیاورند تشریف بیاورند من می مانم.

کد خبر: 32399

خبرگزاری تسنیم: وحید طالب‌لو بعد از نشستی که با مسئولان باشگاه استقلال داشت برای یک فصل دیگر در این تیم ماندنی شد.

با توجه به اینکه گفته می‌شود مهدی رحمتی قرار است به استقلال بازگردد صحبت از جدایی طالب‌لو مطرح شده بود اما این دروازه‌بان فصل آینده را نیز در جمع آبی‌پوشان سپری خواهد کرد.

طاللب‌لو خبر ماندنش در استقلال را تأیید کرد.
===========================================================
 
 
 
کاپ: محسن فروزان پس از جلسه با پرویز مظلومی درباره آینده اش در جمع آبی پوشان اظهار داشت:من با استقلال قرارداد سه سال دارم.الان بازیکن استقلال هستم.مظلومی می خواست جلسه داشته باشیم و جلسه خوبی داشتیم.یاد خاطره 5 سال قبل افتادیم که مظلومی در گسترش من را می خواست.یک صحبت کلی کردیم و خصوصی بود.نمی توانم بحث خصوصی جلسه را باز کنم.

وی درباره اینکه با ماندن طالب لو و بحث حضور مهدی رحمتی در استقلال بیان داشت:این شرایط باشگاه است.مظلومی تصمیم می گیرد و مجموعه باشگاه می دانند چه خبر است.من از بقیه مسائل خبر ندارم.

دروازه بان استقللال درباره اینکه در این تیم می ماند یا نه بیان داشت:این صحبت های خصوصی است.

وی درباره اینکه به صورت صریح بگوید با توجه به شرایط به وجود آمده چه تصمیمی دارد و آیا در استقلال می ماند یا نه بیان داشت:تصمیم،تصمیم مظلومی به عنوان سرمربی است.من هم قرارداد سه ساله دارم.من در استقلال ماندگار هستم.هر کدام از دوستانی که دوست دارند تشریف بیاورند تشریف بیاورند من می مانم.

طالب لو درباره اینکه اگر در استقلال نیمکت نشین شود گفت:به سوالات حاشیه ای پاسخ نمی دهم.اینجا به حرمت هواداران و خبرنگاران ماندم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر