صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

اعتراض پرسپولیسی ها به عملکرد دولت در اینستاگرام+عکس

یک اظهارنظر کوتاه از سوی معاون اول رییس جمهور کافی بود تا هواداران پرسپولیس به شدت نسبت به سیاست های دولت تدبیر و امید در برابر تیم محبوب شان لب به شکوه و گلایه بگشایند.

کد خبر: 32361

کاپ: یک اظهارنظر کوتاه از سوی معاون اول رییس جمهور کافی بود تا هواداران پرسپولیس به شدت نسبت به سیاست های دولت تدبیر و امید در برابر تیم محبوب شان لب به شکوه و گلایه بگشایند. اسحاق جهانگیری پس از دیدار با قهرمانان کشتی و واترپولو،در صحفه اینستاگرام خود نوشته بود:

باشگاه های ورزشی به خصوص دو باشگاه پرطرفدار پایتخت برای دولت مهم هستند و باید مطمئن باشیم این باشگاه ها در دست کسانی قرار می گیرند که بیشتر به فکر منافع جوانان هستند تا منافع شخصی خودشان. خصوصی سازی وظیفه دولت است اما این مساله به این معنا نیست که دو باشگاه را به هر فردی واگذار کنیم.تا زمانی که این دو باشگاه در اختیار دولت است، با وجود منابع محدود مالی، تلاش می کند به خوبی و مطابق انتظار هواداران آنها را اداره کند.

این جملات باعث شد که طرفداران پرسپولیس،در مدتی کوتاه پست های تند و انتقادی در ذیل این مطلب بگذارند و از شرایط تیم شان در آستانه لیگ پانزدهم گلایه کنند.

پس از گذشت ساعتی،یک پیام آشنا هم در صحفه اینستاگرام معاون اول حسن روحانی دیده شد و او کسی نبود جز حسین هدایتی،بازنده بزرگ مزایده پرسپولیس.

مالک شرکت استیل آذین ایرانیان نوشت:ان شاالله که اینطور است. عالم در محضر خداست. واز نیت همه با خبر است.

لحظاتی پس از درج این پست،انتقادات نسبت به سیاست های وزارت ورزش در حوزه پرسپولیس و استقلال شدت گرفت که این موضوع باعث شد تا حسین هدایتی پست مجددی منتشر کند و بنویسد:

از دوستان وهواداران پرسپولیس خواهش میکنم ادب واخلاق را رعایت کنید ومحترمانه نظر خودتون را اعلان کنید.

با این وجود این جمله از آتش تند انتقادات کم نکرد و هواداران پرسپولیس مستقیم و غیر مستقیم،محمود گودرزی،وزیر ورزش و جوانان و البته امیر رضا خادم نماینده تام الاختیار سابق او در امور استقلال و پرسپولیس را مورد شدید ترین انتقادات قرار دادند.

کار به جایی رسید که کامنت های متعددی درج شد که در آن نویسندگانش از رای دادن به حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 ابراز پشیمانی کردند و دلیل آن را نابسمانی پرسپولیس و استقلال در دو سال اخیر دانستند.

 

اعتراض هواداران پرسپولیس از گودرزی

 

کاربری به نام مهدی برای معاون اول رییس جمهور نوشت:

    چرا باید با احساسات چند میلیون هوادار بازی کنید شماها شماهایی ک دم از بی عدالتی و بی لیاقتی از دولت قبل را میزدید چرا امروز خودتون از همون پولت قبل بدتر شدید در دولت قبل تیم دست سردار رویانیان بود و همه مردم دیدن ک باشگاه را چگونه اداره میکند و همه راضی بودن والان ک تیم دوسال دست دولت اقای روحانی است اوضاع روز ب روز بهتر نمیشود ک هیچ بدترهم میشود برای یکبارهم ک شده بیاید و بحرف مردم گوش کنید و بخاسته اون ها عمل کنید ن ب حرف دل خودتون.

 

کاربر دیگری،به نام وحید پورقدم نوشت:

بدون میلیونها نفر با زبون روزه سر اذان و سفره ی افطارشون تو و خادم و گودرزی رونفرین میکنن بترس از روزی که آه ما دامنگیر خودت و خانواده ت بشه اگه اعتقاد داری به این چیزا یه استعفا دسته جمعی بدین و برید کنار و پرسپولیس و بدید به حاج حسین هدایتی و مردم یا حسین.

 

یک هوادار دیگر پرسپولیس با آی دی،ممدی نوشته است:

اقای دکتر جهانگیری اگه خدایی داره به داد پرسپولیس برس مگه سردار رویانیان چه گناهی کرده نباید مدیرعامل تیم پرسپولیس باشه یا مهندس عابدینی.الان فصل نقل وانتقالات بازیکنان بزرگ به امید چه کسی باید بیایند پرسپولیس حداقل رویانیان یا عابدینی با بی پولی هم ستاره جذب میکردنند واقعا اگه خدایی داری فکری به حال هواداران میلیونی پرسپولیس بکنید تورو خدا ما تمام زندگیمون پرسپولیسه مگه بد کردیم بهتون رای دادیم چرا جواب اعتماد مارو نمیدین مگه ما هواداران چه گناهی کردیم؟

 

فرد دیگری هم با آی دی بختیاری 105برای معاون اول رییس جمهور نوشته است:

آقای جهانگیری معاون محترم ریاست جمهوری من با علاقه کامل به دکتر روحانی رای دادم چون کارشو و افکارشو میپسندیدم اما الان عاجزانه به عنوان هوادار عاشق فوتبال و پرسپولیس ازتون میخواهم اساسی مشکل این تیم مردمی و پر هوادارو که در آسیا وجهان هم عاشق داره حل کنید، تیمو بدهید دست آدمهای با دانش روز فوتبال و متخصصین این امر بزارید دعای این مردم خوب وخونگرم و همیشه در صحنه پشتتون باشه نه اینکه ناراحتشون کنید روحیه و نشاط و شادابی به جوانهای این مرزو بوم که همیشه حضوری فعال در همه عرصه ها ی جامعه داشته اند هدیه بدهید ممنون .هوادار عاشق به تیم پرسپولیس محبوب.

 

یک هوادار دیگر با آی دی ساومن نوشته است:

آقای جهانگیری آقای دکتر, من نمیدونم شما مگه با رای همین مردم روی کار نیومدین؟مگه وظیفه دولت رسیدگی به خواست های ملت و کسب رضایت همین مردم نیس؟مگه دولت مردم نیستین؟خود شما الان نگاه کن پستی که گذاشتی همه باهاش مخالفن...اگه دولت شما نماینده مردمه و با رای اونا روی کار اومدین پس باید تسلیم محض خواست مردم باشین...پرسپولیس مال مردمه,دولت مال مردمه,همین مردمم میخان پرسپولیس واگذار شه حالا مشکل شما چیه این وسط؟؟؟من اصن درک نمیکنم.

در میان کامنت ها،هواداران پرسپولیس با هم یک قرار هم گذاشتند و آن تجمع مقابل باشگاه در اعتراض به سیاست های وزارت ورزش و جوانان در انتخاب اعضای هیات مدیره و عملکرد ضعیف در بحث نقل و انتقالات بود.

قرار آنها به صبح روز شنبه موکول شد،آیا تا آن زمان گلایه های هواداران پرسپولیس به گوش رییس جمهور می رسد؟

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر