صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

اظهارات تند رحمتي هنگام حضور قلعه نويي

«هر چيزي را ننويسيد. اين روزها مد شده پول خرج کنند وکيل بگيرند و از بقيه شکايت کنند. پيغام هم مي‌فرستند که فلان آدم بانفوذ رفيقم است و مي‌گويم حالت را بگيرد.» اما پس از پايان تمرين پيکان، قلعه نويي و رحمتي سرانجام در کيش با هم رودررو شدند اما خودشان را به نديدن زدند. اين دو نفر ساعت 17:50 ديروز در راهرو منتهي به رختکن‌هاي ورزشگاه المپيک کيش همديگر را ديدند و فاصله‌شان با يکديگر 2 متر هم نبود اما ترجيح دادند سر خودشان را به سمت ديگري برگردانده و طوري وانمود کنند که انگار نه انگار همديگر را ديده‌اند!

کد خبر: 3232

جام نيوز/ بازيکنان استقلال که از حساسيت سرمربي اين تيم نسبت به رحمتي خبر دارند، ترجيح دادند با همبازي سابق خود روبرو نشوند.
تيم‌هاي زيادي در کيش هستند و تمرينات تاکتيکي خود را در زمين ورزشگاه المپيک کيش برگزار مي‌کنند چون زمين مناسب ديگري در جزيره وجود ندارد.
مسئولان ورزشگاه براي زمين، زمان‌بندي درست کرده‌اند تا ميزبان خوبي براي استقلال، پيکان، پديده، استقلال خوزستان، صنعت‌نفت آبادان و... باشند که در تعطيلات ليگ در کيش اردو زده‌اند. ديروز زمين از ساعت 16 الي 18 در اختيار باشگاه پيکان بود و از ساعت 18 تا 20 براي بازي استقلال و پديده در نظر گرفته شده بود.
پيکاني‌ها در زمين مشغول تمرين بودند که استقلالي‌ها از ساعت 17:30 وارد ورزشگاه شدند تا قبل از شروع بازي، بدن‌هاي خود را گرم کنند. آبي‌پوشان پشت دروازه مشغول گرم کردن شدند و سرمربي اين تيم روي سکوها نشست.
برخي از همراهان تيم و اعضاي تدارکات با دروازه‌بان پيکان يعني سيدمهدي رحمتي سلام و عليک کردند ولي بازيکنان طوري مشغول گرم کردن شدند تا با سنگربان مغضوب(!) روبه‌رو و مجبور به سلام و عليک نشوند.
در همين گير و دار و سکوت داخل ورزشگاه يکي به رحمتي گفت سرمربي سابقت روي سکوها نشسته و اين دروازه‌بان هم گفت‌ "نشسته که نشسته! چه‌کار کنم؟ بگويم ايستاده مرا تماشا کند؟"
صداي بلند و لحن بيان رحمتي را مي‌توان ناراحت‌کننده دانست اما او حنيف عمران‌زاده را نيز بي‌نصيب نگذاشت و بدون اينکه اسمي از مدافع استقلال بياورد، گفت "فلاني که با من ادعاي رفاقت و برادري دارد و مدام با من در تماس است را ببينيد که جرأت سلام کردن هم ندارد. آدم 100 کيلو باشد ولي بترسد به رفيقش سلام کند، نوبر است!"
اما حنيف هم دقايقي بعد مشغول شوخي با جي لويد ساموئل شد و با ديدن عصبانيت رفيقش(!) سمت او نرفت. دقايقي به ساعت 18 مانده بود که اعضاي پيکان يکي پس از ديگري به سمت خروجي ورزشگاه رفتند تا سوار اتوبوس شوند اما در اين لحظات سرمربي استقلال نه روي سکوها بود،‌ نه کنار زمين و گويا در رختکن تيمش حضور داشت در حالي که تمام اعضاي تيم استقلال کنار زمين حضور داشتند.
رحمتي هنگام خروج در حالي که خبرنگار و عکاسي هم نزديکش بود، به سياوش اکبرپور گفت "ديدي بهت گفتم جايي که آدم‌هايش دورش نباشند، مي‌ترسد از 20 متري بقيه رد شود."
اينکه منظور کاپيتان استقلال پيکان چه بود را خودش بايد بگويد. جالب است بدانيد رحمتي با خنده به خبرنگاران گفت: «هر چيزي را ننويسيد. اين روزها مد شده پول خرج کنند وکيل بگيرند و از بقيه شکايت کنند. پيغام هم مي‌فرستند که فلان آدم بانفوذ رفيقم است و مي‌گويم حالت را بگيرد.»
اما پس از پايان تمرين پيکان، قلعه نويي و رحمتي سرانجام در کيش با هم رودررو شدند اما خودشان را به نديدن زدند. اين دو نفر ساعت 17:50 ديروز در راهرو منتهي به رختکن‌هاي ورزشگاه المپيک کيش همديگر را ديدند و فاصله‌شان با يکديگر 2 متر هم نبود اما ترجيح دادند سر خودشان را به سمت ديگري برگردانده و طوري وانمود کنند که انگار نه انگار همديگر را ديده‌اند!

نظرات بینندگان

ارسال نظر