صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

رويانيان جلوي زنداني شدن فردوسي‌پور را گرفت

سردار رويانيان با حضور در دادسراي فرهنگ و رسانه به مجري محبوب صداوسيما رضايت داد تا از بازداشت او جلوگيري کند.افرادي که روز گذشته در دادسراي فرهنگ و رسانه بودند. رويانيان با حضور در شعبه 2 دادسرا، شکايتش از مجري محبوب برنامه‌هاي ورزشي را پس گرفت.اگر مديرعامل سابق پرسپوليس روز گذشته شخصا براي رضايت دادن به دادسرا مراجعه نمي‌کرد، فردوسي‌پور بازداشت مي‌شد و متعاقبا سروصداي زيادي در رسانه‌ها به‌وجود مي‌آمد.

کد خبر: 2990

بانک ورزش/ سردار رويانيان با حضور در دادسراي فرهنگ و رسانه به مجري محبوب صداوسيما رضايت داد تا از بازداشت او جلوگيري کند.افرادي که روز گذشته در دادسراي فرهنگ و رسانه بودند. رويانيان با حضور در شعبه 2 دادسرا، شکايتش از مجري محبوب برنامه‌هاي ورزشي را پس گرفت.اگر مديرعامل سابق پرسپوليس روز گذشته شخصا براي رضايت دادن به دادسرا مراجعه نمي‌کرد، فردوسي‌پور بازداشت مي‌شد و متعاقبا سروصداي زيادي در رسانه‌ها به‌وجود مي‌آمد.
رويانيان ساعت 9 صبح دست به کار شد و جلوي بازداشت مجري برنامه پربيننده ورزش را گرفت.
شنيده شده رويانيان جدا از رضايت دادن به اين مجري، کار ديگري هم در دادسرا داشت و آن‌هم اصرار به پيگيري و سرعت بخشيدن شکايتش از برخي مسوولين وزارت ورزش بوده است.بايد صبر کرد و ديد شکايت مديرعامل سابق پرسپوليس از وزارت ورزشي‌ها به کجا خواهد رسيد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر