صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کميته انضباطي رييس ندارد/ خوش‌شانسي کفاشيان يا ...

مي توان حدس زد که در صورت توافق با حسن زاده، يک مصاحبه هم از او منتشر شود که گفته است:«سوتفاهم ها برطرف شد، برگشتم/ رسانه ها ماجرا را بزرگ کردند!». بايد صبر کرد و ديد فدراسيون تا چه زماني بدون رييس کميته انضباطي به کارش ادامه مي دهد و آيا فدراسيون‌نشين ها مي توانند به حسن‌زاده بقبولانند که در کارش دخالت نکرده اند يا خير.

کد خبر: 299

بانک ورزش/ بخشيده شدن محروميت هواداران پرسپوليس در ديدار مقابل ذوب آهن حواشي زيادي به همراه داشت.
يکي از اين حواشي، انتقاد درست و به جاي آذري از مديران پرسپوليس بود که جاي تلاش براي بخشش عاليشاه، براي بخشش هواداران تلاش کردند.
حاشيه مهمتر اما بعد از بازي رخ داد. همان طور که بانک ورزش خبر داده بود، حسن زاده به فدراسيون رفت و به صورت شفاهي استعفا داد. پس از انتشار اين خبر، چند نفري سعي در تکذيب داشتند اما حسن زاده آنقدر عصباني بود که استعفايش را علني کند.
از شانس خوب مسوولين فدراسيون، مسابقات تعطيل شد و کسي به نبود حسن زاده توجهي نکرد. آنها حالا با خيال راحت مي توانند در تعطيلات ليگ، در خصوص رييس کميته انضباطي تصميم بگيرند.
در نهايت يا فرد ديگري جايگزين مي شود يا کفاشيان مجددا با حسن زاده توافق مي کند. مهم اين است که همه اين اتفاقات در تعطيلات و به دور از حاشيه رخ مي دهد.
مي توان حدس زد که در صورت توافق با حسن زاده، يک مصاحبه هم از او منتشر شود که گفته است:«سوتفاهم ها برطرف شد، برگشتم/ رسانه ها ماجرا را بزرگ کردند!».
بايد صبر کرد و ديد فدراسيون تا چه زماني بدون رييس کميته انضباطي به کارش ادامه مي دهد و آيا فدراسيون‌نشين ها مي توانند به حسن‌زاده بقبولانند که در کارش دخالت نکرده اند يا خير.

نظرات بینندگان

ارسال نظر