صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

شبکه3 براي «آسيا 2015» چه تدارک ديده؟

محمد حسين ميثاقي که چندي پيش در کنار عادل فردوسي‌پور و رضا جاوداني برنامه «2014» را اجرا کرده بود، اعلام کرد که براي اجراي برنامه «آسيا 2015» از سوي رضا جاوداني - تهيه‌کننده برنامه - انتخاب شده است.

کد خبر: 2877

ايسنا/ محمد حسين ميثاقي که چندي پيش در کنار عادل فردوسي‌پور و رضا جاوداني برنامه «2014» را اجرا کرده بود، اعلام کرد که براي اجراي برنامه «آسيا 2015» از سوي رضا جاوداني - تهيه‌کننده برنامه - انتخاب شده است.
ميثاقي درباره‌ي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا گفت: با وجود اينکه حساسيت اين بازي‌ها به اندازه جام‌جهاني نيست، اما داستان براي مردم ايران فرق مي‌کند، چون تنها تورنمنتي است که مردم اين شانس را براي تيمشان متصور مي‌شوند تا چيزي شود، همه دوست دارند ايران جزو چهار تيم باشد و حتي اميد به قهرماني دارند؛ البته دور از تصور نيست، هنوز هم تيم ما جزو سه تيم پرافتخار اين رقابت‌هاست با سه قهرماني مردم ما با اين اميد اين رقابت‌ها را بسيار دنبال مي‌کنند.
مجري جوان برنامه‌هاي ورزشي به بخش‌هاي متنوع برنامه اشاره کرد و گفت: با توجه به اينکه استراليا تدارک گسترده‌اي براي پوشش خبري و ويدئويي برنامه ديده است، دست ما هم خيلي نسبت به دوره‌هاي پيش بازتر است، بخش‌هاي ويدئويي سايت AFC را آماده کرده‌ايم، آيتم نوستالژيک برنامه، بينندگان را به سال‌هاي دور مي‌برد، جايي که حتما خيلي از فوتبال دوستان با آن خاطره دارند، تک تک تيم‌هاي حاضر در مسابقات را معرفي و درادامه تحليل آماري مي‌کنيم.
ميثاقي در پاسخ به اينکه ممکن است در تيم اعزامي به استراليا حضور داشته باشي؟ گفت: از همين الان براي گزارش‌هايم برنامه‌ريزي کردم و مدام آنها را در ذهنم تصويرسازي مي‌کنم، اگر به استراليا بروم سعي مي‌کنم گزارش‌هاي خاص و متفاوت بگيرم و بيشتر هم ورزش را در حوزه‌هاي اجتماعي واکاوي کنم.
در ادامه ميثاقي به همکاري خوب با رضا جاوداني در برنامه «2014» اشاره کرد و گفت: در جام جهاني تيم برنامه‌سازي ما خيلي خوب بود و بخشي از اين حسن به رضا جاوداني برمي‌گردد. اين بار هم او در مقام تهيه‌کننده خيلي به من اميد داده و از ابتدا اعتمادش به من بي نهايت بوده، رضا جاوداني کارش را بلد است و مي‌داند در برنامه به دنبال چيست.
در انتها مجري برنامه «آسيا 2015» ضمن آرزوي موفقيت براي تيم ايران و گروه برنامه‌ساز «آسيا 2015» به اين نکته اشاره کرد که با توجه به اينکه بازي‌ها در ساعات ابتدايي روز به وقت ايران انجام مي‌شود، ممکن است خيلي از بينندگان نتوانند ديدارها را دنبال کنند ولي اين امکان مهيا شده که خلاصه تمام بازي‌ها، حواشي مسابقات و خبرهاي روز کاملا در برنامه تحليلي پايان روز پوشش داده شود.
برنامه «آسيا 2015» ويژه پوشش بازي‌هاي جام ملت‌هاي آسيا از جمعه - 19 دي ماه - همزمان با آغاز اين رقابت‌ها با پخش مستقيم فوتبال استراليا و کويت از شبکه سه سيما پخش خواهد شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر