صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

پرسپوليسي ها بدانند/ عجب خريدي!

در ابتداي فصل، پرسپوليسي‌ها براي پست چپ خط دفاع تيم نتوانستند مهرداد پولادي را حفظ کنند. کمي که جلوتر رفتيم، هيچ آلترناتيوي براي اين پست به پرسپوليس نيامد تا ميثم حسيني و عليرضا نورمحمدي و بعد از آن نيز حميد علي‌عسگري گزينه‌هاي بازي در اين پست شوند.

کد خبر: 2875

جام نيوز/ بستن سمت چپ خط دفاع پرسپوليس هم براي خودش داستان پيچيده‌اي دارد.

در ابتداي فصل، پرسپوليسي‌ها براي پست چپ خط دفاع تيم نتوانستند مهرداد پولادي را حفظ کنند. کمي که جلوتر رفتيم، هيچ آلترناتيوي براي اين پست به پرسپوليس نيامد تا ميثم حسيني و عليرضا نورمحمدي و بعد از آن نيز حميد علي‌عسگري گزينه‌هاي بازي در اين پست شوند. حالا حسيني اخراج شده، نورمحمدي نيز ديگر در جناح چپ بازي نمي‌کند. قرار بود يک مدافع ژاپني جذب تيم شود که اين اتفاق رخ نداد، بعد گفتند مدافع چپ و جوان تيم‌ملي عراق در يک قدمي پرسپوليس است؛ همين بازيکن شماره 16 عراق که ديروز عملکردش را ديديد. بازيکن بدي نبود اما او نيز از گزينه‌هاي مد‌نظر حميد درخشان خارج شد. حالا يک مدافع فلسطيني - شيليايي با پرسپوليسي‌ها مشغول مذاکره است. اين بازيکن که يک واسطه نامدار پشت سرش دارد، به احتمال قوي پرسپوليسي خواهد شد. مذاکره به سرعت روند مثبتش را پيمود و حالا يک امضا کافي است تا بازيکن فلسطيني، پرسپوليسي شود.
نقش «برخي افراد» در انتخاب اين بازيکن فلسطيني شايد يکي از مهم‌ترين دلايل حضورش در پرسپوليس باشد.
پرسپوليسي‌ها بدانند و بخوانند؛ عجب خريدي مي‌شود ضرغام اسماعيل!
مدتي است که بحث احتمال حضور ضرغام اسماعيل، مدافع چپ تيم ملي عراق در پرسپوليس مطرح مي‌شود و ما هم خيلي تمايل داشتيم بازي او را ببينيم و بعد قضاوت کنيم.
ديروز با ديدن شماره 16 تيم ملي عراق، متوجه شديم ضرغام اسماعيل 20 ساله، بازيکني چپ‌پا، تکنيکي و رونده است که در صورت پيوستن به پرسپوليس مي‌تواند مشکلات جناح چپ خط دفاعي سرخپوشان را به حداقل برساند. البته شنيده مي‌شود به جاي ضرغام اسماعيل، پرسپوليس قرار است يک بازيکن فلسطيني - شيليايي را بخرد که 10 سال از ملي‌پوش عراقي بزرگ‌تر است و نصف او هم احتمالاً کارايي ندارد.
البته درخشان درباره جذب اين بازيکن آب پاکي را روي دست هواداران ريخت و گفت: «بازيکن عراقي که به دنبالش بوديم، قرارداد دارد و نمي تواند به ايران بيايد. فقط بازيکني الان مي تواند بيايد که قبل از پايان نقل و انتقالات قرادادش را فسخ کرده باشد. بازيکن فلسطيني 2 مليتي است و مي تواند در آسيا براي ما بازي کند. اگر بازيکن عراقي نشد، اين را جذب مي کنيم. صحبت هايش را داريم، انجام مي دهيم که بازي هايش را تمام کند، به جمع ما بيايد. او اصليت شيليايي دارد.»

نظرات بینندگان

ارسال نظر