صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

زلاتان: بکام کیه؟ او را نمی شناسم!

قبول کنید یا نه، صحبت های زلاتان ابراهیموویچ همیشه ویرانگر است. اخیراً نیز نقل قولی جنجالی از سوی او توسط راهنمای نوشتن کتاب زندگی نامه اش، دیوید لاگرکرانتز در مورد دیوید بکام افشا شده است.

کد خبر: 27847

طرفداری: به گزارش telegraph، زلاتان ابراهیموویچ به خاطر نقل قول های جنجالی خود بسیار معروف است و اخیراً نیز نقل قولی جالبی از او منتشر شده است. ماجرا از این قرار است که نویسنده سوئدی، دیوید لاگرکرانتز که به زلاتان در نوشتن کتاب «من زلاتان هستم» کمک کرد، در گفت و گویی با تلگراف افشا کرد که زلاتان ابراهیموویچ هیچ ایده ای در مورد دیوید بکام نداشته است. البته این نقل قول جنجالی، مربوط به قبل از سال 2013 و هم تیم شدن این دو بازیکن است.

لاگرکرانتر در رابطه با این موضوع، گفت:

    من در حال مشاوره با زلاتان بودم و به او گفتم که کتاب زندگی نامه دیوید بکام را خوانده ام و این کتاب واقعاً حوصله سر بر بوده است. خواستم که به او پیشنهادهایی بدهم که کتاب او خسته کننده نباشد، اما می دانید او در پاسخ به من چه گفت؟ او گفت که بکام را نمی شناسم، بکام دیگر چه موجودی است.؟  

این نویسنده سوئدی، در بخش دیگری از صحبت های خود نیز به کار کردن با زلاتان ابراهیموویچ اشاره کرده است. گفتنی است که ابراهیموویچ، بازیکن سابق تیم های بارسلونا، اینتر میلان، آ.ث میلان، یوونتوس و آیاکس آمستردام، هم اکنون در پاریسن ژرمن مشغول بازی است و با عملکردی خیره کننده، امسال موفق شد سه جام را با پاریسن ژرمن به دست آورد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر