صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

بدترين اتفاقات ممکن براي پرسپوليس افتاد!

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: «بهترين گلرهاي فصل گذشته ليگ برتر در فصل جاري بدترين اشتباهات را مرتکب شدند که در فوتبال محلات هم ديده نمي‌شود.» جايگاه هشتمي جدول به هيچ عنوان درخور شأن باشگاه بزرگي مثل پرسپوليس نيست. اين موضوع را هم هواداران پرشمار پرسپوليس مي‌دانند و هم حميد درخشان!

کد خبر: 2775

جام نيوز/ سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: «بهترين گلرهاي فصل گذشته ليگ برتر در فصل جاري بدترين اشتباهات را مرتکب شدند که در فوتبال محلات هم ديده نمي‌شود.»
جايگاه هشتمي جدول به هيچ عنوان درخور شأن باشگاه بزرگي مثل پرسپوليس نيست. اين موضوع را هم هواداران پرشمار پرسپوليس مي‌دانند و هم حميد درخشان!
سرمربي پرسپوليس که در نيم‌فصل اول نتوانست آنچنان که بايد و شايد انتظارات را برآورده کند هر چند بازي بزرگي را برابر استقلال تهران برد.
با حميد درخشان که دل پري هم داشت درباره اتفاقات نيم‌فصل اول گپ زديم.
* آقاي درخشان قرار گرفتن پرسپوليس در رده هشتم جدول ليگ برتر آيا در شأن اين تيم پرطرفدار است؟
- نه، به هيچ عنوان! اما شما در نظر داشته باشيد که ما در نيم‌فصل اول چه شرايطي داشتيم. باور بفرماييد بدترين اتفاقات ممکن براي پرسپوليس افتاد که هر يک مي‌تواند براي زمين زدن يک باشگاه کافي باشد.
* منظورتان بازداشت مدير عامل پرسپوليس است؟
- يکي از اين موارد، گرفتار شدن آقاي سياسي بود. شما به من بگوييد در طول فصل چند بازيکن مصدوم و محروم داشتيم؟
* رضا نوروزي که قرار بود گلزن اول تيم باشد قبل از ورود شما به پرسپوليس مصدوم شد، پيام صادقيان و ...
- بله، رضا حقيقي، حميد علي‌عسگري و همين طور به دليلي عجيب و به خاطر بحث سربازي، حسين ماهيني را هم از دست داديم در حالي که بازيکنان تيم‌هاي ديگر با شرايط مشابه ماهيني توانستند بازي کنند. هنوز هم نمي‌دانم چرا اين بازيکن محروم شد و سايرين بازي کردند؟ همين طور محروم کردن بي دليل برخي بازيکنان ما که جام حذفي را هم از ما گرفت.
* بحث محروم شدن اميد عاليشاه را مي‌گوييد؟
- بله، هيچ کس سردرنياورد چرا اين بازيکن محروم شد؟ مگر ميلاد فخرالديني بازيکن استقلال اول به صورت عاليشاه ضربه نزد؟ آن وقت بازيکن ما را دو بازي محروم کرده و محروميتش را در جام حذفي لحاظ کردند تا مقابل ذوب‌آهن عاليشاه را نداشته باشيم؛ محسن بنگر هم که در جام حذفي بي‌دليل کارت گرفت و از ليگ برتر محروم شد. از کجايش بگويم؟!
* و پيام صادقيان که در طول نيم فصل فقط 2، 3 بازي کرد و نتوانست به تيم شما کمک کند.
- خدا رفتگان شما را بيامرزد. از زماني که من به پرسپوليس برگشتم هرگز يک تيم کامل را در اختيار نداشتم. در هر بازي چند تا محروم بودند و اين اواخر که 7، 8 بازيکن را در اختيار نداشتم. در واقع هر چه خورديم ما از مصدوميت و محروميت خورديم.
* اشتباهات عجيب نيلسون و سوشا مکاني چطور؟ در اين رابطه حرفي نداريد؟
- آن هم از بخت بد من بود. بهترين گلرهاي فصل گذشته ليگ برتر در فصل جاري بدترين اشتباهات را مرتکب شدند که در فوتبال محلات هم ديده نمي‌شود. هر قدر هم فکر کردم دليل منطقي براي آن اشتباهات پيدا نکردم و اميدوارم حالا که نيلسون رفته سوشا مکاني بتواند عملکرد خوبي را به نمايش بگذارد و بهانه‌اي نداشته باشد.
* بي‌تعارف از عملکرد خودتان در نيم‌فصل اول رضايت داريد؟
- من تلاش خودم را کردم. با دست خالي و آن همه مصدوم و محروم دربي را برديم که به نظرم براي هواداران بسيار مهم است. ان‌شاءا... با کمک بچه‌ها در نيم‌فصل دوم عملکرد بهتري را به جا مي‌گذاريم.
* بهترين بازيکن پرسپوليس در نيم‌فصل اول چه کسي بود؟
- سخت است بخواهم اسم ببرم ولي محمد نوري و محسن بنگر واقعاً از جان و دل مايه گذاشتند و عالي کار کردند. نمي‌دانم چرا کي روش، نوري را خط زد و خيلي حيف شد. همين طور مهدي طارمي که در عين جواني خيلي خوب بازي کرد؛ بقيه هم خوب بودند ولي همان طور که گفتم دستمان بسته بود
* مايکل اومانا چطور؟
- مايکل، بازيکن بين‌المللي و جام جهاني ديده ماست. راستش از او هم توقع بيشتري دارم و فکر کنم در نيم‌فصل دوم با جا افتادن در ترکيب تيم، بازدهي بهتري داشته باشد.
* و بالاخره اينکه فکر مي‌کنيد با اين خريدهاي جديد، پرسپوليس در نيم‌فصل دوم به چه جايگاهي برسد؟
- ما بر اساس بضاعت مالي خودمان بازيکن خريديم و فوتبال هم قابل پيش‌بيني نيست. تلاشمان را مي‌کنيم و بقيه‌اش دست آن بالايي است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر