صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

ابراهیم‌زاده: مربیان ایرانی باید حاضر شوند سر‌کلاس کی‌روش بنشینند

به نظر من سمینار دانش افزایی مربیان در 28 اردیبهشت ماه بهترین فرصت است که مربیان ایرانی از نظرات کی روش بهره مند شوند.

کد خبر: 24869

کاپ/ کارشناس فوتبال کشورمان گفت: مدیریت حاکم بر فدراسیون باید بتواند قرارداد قوی و خوبی با او ببندد که نهایت استفاده را از سرمربی تیم ملی ببریم.

منصور ابراهیم زاده درباره جلسه وزیر ورزش با پیشکسوتان فوتبال اظهار داشت: این جلسه صرفا برای تجلیل از معلمینی که مربی بودند، برگزار شده بود. نفراتی مثل حسن حبیبی، بهرام هاتف، بهمن صالح نیا، بیوک صباغ و ... که نمونه هستند و ما نیز برای همین امر در جلسه با وزیر شرکت کردیم.
وی ادامه داد: روند جلسه طوری پیش رفت که پیشکسوتان درد دل های خود را با وزیر مطرح کردند. از طرفی به همه افراد حاضر فرصت برای صحبت کردن نرسید؛ حاشیه هایی ایجاد شد ولی من نمی توانم بگویم جو حاکم بر جلسه درست بود یا خیر. البته مساله ای هم وجود دارد، اینکه فوتبال ایران همیشه حاشیه های زیادی داشته است. بعد از جام جهانی و جام ملت های آسیا نیز فوتبال ایران شلوغ شد. فقط این را بگویم دیدگاه من از این جلسه هیچ ربطی به موضوعاتی که مطرح شد، نداشت.
کارشناس فوتبال ایران در پاسخ به این پرسش که آیا صحبت های وزیر در این مقطع منطقی بود، عنوان کرد: من اگر قرار باشد نظرم را بگویم باید در جلسه ای همه افراد حاضر باشند تا رودررو حرفهایم را بزنم. دوست ندارم در رسانه ها و در غیاب افراد صحبت کنم.
ابراهیم زاده با اشاره به صحبت های محمد دادگان مبنی بر اینکه نصف بیشتر افرادی که در جلسه با وزیر بودند، لمپن و دلال هستند، اظهار کرد: دادگان با این سابقه مدیریتی باید اسم بیاورد که منظورش چه کسانی بوده اند. در همان جلسه آقای صادق درودگر یکی از مدیران فدراسیون در خودش هم بود، حسن حبیبی که مربی دادگان بود، حضور داشت. کاشانی، یاوری و ... همه از مربیان دادگان بودند. مطرح شدن یک مساله به این شکل از دادگان بعید بود.
وی درباره کارلوس کی روش خاطرنشان کرد: من بارها گفته ام هر مربی در هر جایی که کار می کند، سبک فوتبالی خودش را به اجرا می گذارد و نمی توان به او گفت از نظر فنی چه سبکی را پیاده کند ولی مدیریت حاکم بر فدراسیون باید بتواند قرارداد قوی و خوبی با او ببندد که نهایت استفاده را از او ببریم. مثلا سرمربی تیم ملی برای مربیان ایرانی کلاس بگذارد و تدریس کند.
ابراهیم زاده در پاسخ به این پرسش که آیا مربیان ایرانی حاضرند پای کلاس درس کی روش بنشینند، گفت: من یک سوال می کنم؟ مگر همین مربیان سر کلاس مربیان خارجی نمی نشینند. ما باید این جو حاکم شده بر تیم ملی و کی روش را کنار بگذاریم و بتوانیم از سرمربی تیم ملی استفاده کنیم. به نظر من سمینار دانش افزایی مربیان در 28 اردیبهشت ماه بهترین فرصت است که مربیان ایرانی از نظرات کی روش بهره مند شوند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر