صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

دعوت از کریمی به جام صلح آمریکا

همه ساله در کشور آمریکا مسابقاتی به نام جام صلح و دوستی برگزار می شود که با توجه به ایرانی بودن مسئول برگزار کننده این مسابقات برخی از چهره های نامی فوتبال ایران در این تورنمنت شرکت می کنند.

کد خبر: 24799

خبرگزاری فارس: همه ساله در کشور آمریکا مسابقاتی به نام جام صلح و دوستی برگزار می شود که با توجه به ایرانی بودن مسئول برگزار کننده این مسابقات برخی از چهره های نامی فوتبال ایران در این تورنمنت شرکت می کنند.

دلیل حضور ایرانی ها در این مسابقات رونق گرفتن این جام و توجه ایرانی ها به این دیدارهاست. سال گذشته نیز این مسابقات برگزار شد که چهره هایی چون محمد محمدی، کریم باقری و مهدی مهدوی کیا نیز حضور داشتند.

امسال نیز قرار است این رقابت ها برگزار شود و مسئول برگزار کننده این بازی ها از علی کریمی دعوت به عمل آورده تا در صورت تمایل در بازی ها حضور داشته باشد البته هنوز علی کریمی پاسخی به این درخواست نداده است. علی کریمی از طریق فرشید برادرش که در آمریکا زندگی می کند برای حضور در این مسابقات دعوت به عمل آمده است.

تیمی که خواستار حضور کریمی شده پِرونزا نام دارد و فرشید کریمی و محمد محمدی نیز در این تیم بازی می کنند.

ظاهرا قرار است کریم باقری و مهدی مهدوی کیا و همچنین آرش برهانی هم در این دوره از بازی های حضور داشته باشند که البته هنوز این سه نفر حضورشان در این تورنمنت قطعی نیست.

نظرات بینندگان

ارسال نظر