صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

پيوس: از يلدا خاطره فوق العاده اي دارم

فرشاد پيوس، از خاطره شب يلداي 24 سال قبل مي‌ گويد که رکورد گل رسمي در يک بازي را با زدن 7 گل به پنجاب پاکستان شکست. تعداد گلي که در بازي هاي دوستانه هم سخت است چه رسد به بازي هاي رسمي.

کد خبر: 245

ورزش سه/ فرشاد پيوس، از خاطره شب يلداي 24 سال قبل مي‌ گويد که رکورد گل رسمي در يک بازي را با زدن 7 گل به پنجاب پاکستان شکست. تعداد گلي که در بازي هاي دوستانه هم سخت است چه رسد به بازي هاي رسمي.

فرشاد پيوس مي‌گويد: از اين که يادم انداختيد که سالگرد بازي پرسپوليس ـ پنجاب بوده خوشحال و هيجان زده ام، آن سال بهترين شب يلداي عمر من بود. بگذاريد يک خاطره از همان سال بگويم، در مسابقات باشگاه هاي تهران، ما يک بازي از استقلال عقب بوديم و در جدول گلزنان صمد مرفاوي و عباس سرخاب هر 2 در 12 بازي 10 گل زده و من در 11 بازي، 9 گل زده بودم، استقلالي ها مي‌ گفتند دو گلزن داريم که از پيوس بيشتر گل زده اند، من در بازي عقب افتاده ناگهان 5 گل زدم و يک دفعه از همه فاصله گرفتم. البته صمد و عباس سرخاب از دوستان عزيزم هستند و در تيم‌ملي هم از حضور کنار صمد لذت برده ام.
پيوس درباره فعاليت مربيگري خود مي‌ گويد: بين من و تيم خونه به خونه مشکلي نيست، من و عاشوري از تيم جدا شده ايم و کرماني و ميناوند کار را دست گرفته اند. بلافاصله بعد از جدايي يک تيم از دسته اول و يک تيم دسته دوم از من دعوت به همکاري کردند که متاسفانه و بخاطر تعهدي که دارم نمي‌ توانم اسم تيم ليگ دسته اولي را که برخلاف انتظار نتيجه خوبي نگرفته را بگويم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر