صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

سطح دروازه‌ بانی سوشا مکانی اروپایی است

ایگور پانادیچ در مورد حضورش در پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا قرار بود انور لوگوزیچ به پرسپولیس بیاید اما چون به فدراسیون فوتبال بوسنی و هرزگوین تعهد داشت نتوانست به پرسپولیس بیاید و من جانشین او شدم.

کد خبر: 23511

خبرگزاری تسنیم: ایگور پانادیچ در مورد حضورش در پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا قرار بود انور لوگوزیچ به پرسپولیس بیاید اما چون به فدراسیون فوتبال بوسنی و هرزگوین تعهد داشت نتوانست به پرسپولیس بیاید و من جانشین او شدم.

وی ادامه داد: قبل از آمدن به ایران با لوگوزیچ جلسه داشتم و او به من تأکید کرد که حتماً‌ به پرسپولیس بروم. این جلسه من را مجاب کرد که به ایران و پرسپولیس بیایم و با برانکو کار کنم.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که حضور برادرش در کادر فنی این تیم چقدر روی کارش تأثیر می‌گذارد، خاطرنشان کرد: من مربی حرفه‌ای هستم که در کشورهای زیادی کار کردم اما طبیعتاً وقتی در کشوری غریب برادرم هم حضور داشته باشد و با هم کار کنیم راحت‌تر هستم.

پانادیچ در خصوص سوشا مکانی گفت: به نظر من سطح دروازه‌بانی مکانی اروپایی است و او در این سطح کار می‌کند.

وی در واکنش به اینکه خیلی‌ها معتقد هستند پرسپولیس در این فصل از دروازه‌بان‌های خودش ضربه خورده است، عنوان کرد: اصلاً‌ موافق چنین نظریه‌ نیستم. پس از حضور ما در پرسپولیس تیم 7،8 گل خورده که مکانی روی هیچکدام از گل‌ها مقصر نبوده است.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس در مورد اینکه چرا نتایج این تیم در لیگ ایران و لیگ قهرمانان آسیا متفاوت است، اظهار داشت: ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و تیم را برای هر مسابقه‌ای آماده می‌کنیم. چون تیم در لیگ قهرمانان آسیا وضعیت بهتری دارد بازیکنان انگیزه بیشتری دارند.

پانادیچ در خصوص دیدار روز چهارشنبه هفته جاری پرسپولیس مقابل بنیادکار ازبکستان گفت:‌ بازی دشواری در انتظار ما است اما می‌خواهیم در حضور هواداران پرشمار بنیادکار را شکست دهیم تا بتوانیم به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر