صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

عکسی از کودکی برند فوتبال ایران

دایی می تواند با استفاده از اعتبار و پشتوانه ای که دارد به یکی از برندهای مدیریتی در فوتبال جهان هم تبدیل شود.

کد خبر: 23510

خبرآنلاین: دایی می تواند با استفاده از اعتبار و پشتوانه ای که دارد به یکی از برندهای مدیریتی در فوتبال جهان هم تبدیل شود.

این تصویری است از کودکی های علی دایی که بدون شک باید گفت برند فوتبال ایران است.در هر کجای دنیا کا نام فوتبال ایران را می بری بعید است که نام علی دایی هم در کنارش برده نشود.دایی که به دور از هیاهوی تیم ملی و لیگ برتر این روزها به کارهای شخصی اش رسیدگی می کند احتمالا در سال آینده هم تیمی نخواهد داشت و شاید این یک توفیق اجباری باشد که شهریار فوتبال ایران به دنبال مدیریت برود.

اون که فعلا کارش شده رفتن به برنامه های خیرخواهانه و اینچنینی شاید اگه درست برنامه ریزی کند می تواند با ورودو به دنیای مدیریت فوتبال به رویاهای بزرگتری برسد.رویاهایی که بدون شک حق دایی و فوتبال ایران است و او تنها کسی است که می تواند با اعتبار و پشتوانه اش به آن رویاها برسد.

دایی در فصل آینده قطعا در پرسپولیس نیست و تیم های پولدار لیگ برتر هم به دنبال گزینه های دیگری را دارند و بعید است خود دایی هم به آن تیم ها برود.باید دید این توفیق اجباری باعث می شود تا علی دایی به دنبال مدیریت در ورزش برود و جایگاهی که در فوتبال دنیا دارد را تغییر بدهد؟
 

عکسی از کودکی برند فوتبال ایران

نظرات بینندگان

ارسال نظر