صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

شفيعي زاده و فتح الله زاده در راس متقاضيان خريد استقلال!

قرار است بنا به اعلام مسوولان در وزارت ورزش و جوانان، استقلال و پرسپوليس بزودي واگذار شوند و در اين خصوص چند استقلالي وارد ماجرا شدند. در خصوص خصوصي سازي دو تيم سرخابي مسوولان در وزارت ورزش و جوانان مصمم هستند و اعلام کردند که اين مسئله به زودي اجرا مي شود.

کد خبر: 2261

باشگاه خبرنگاران/ قرار است بنا به اعلام مسوولان در وزارت ورزش و جوانان، استقلال و پرسپوليس بزودي واگذار شوند و در اين خصوص چند استقلالي وارد ماجرا شدند.
در خصوص خصوصي سازي دو تيم سرخابي مسوولان در وزارت ورزش و جوانان مصمم هستند و اعلام کردند که اين مسئله به زودي اجرا مي شود.
گفتني است در اين خصوص شرايط متقاضيان مورد بررسي قرار مي گيرد و افرادي که صلاحيت اين کار را دارند براي همکاري و خريد در وزارت ورزش و جوانان خود را معرفي مي کنند تا شرايط و اوضاع آنها توسط مسوولان مورد بررسي قرار بگيرد و در نهايت فرد مورد نظر از سوي مسوولان اعلام و معرفي شود و کار خود را در تيم ها آغاز کند.
شايان ذکر است براي خريد استقلال چند نفر اقدامات لازم را انجام دادند و اعلام شده است که علي شفيعي زاده نيز يکي از اين افراد است. مديريت سابق استقلال اهواز که در خارج از کشور بسر مي برد توسط برادر و دوستانش در جريان تمام امور است و قصد دارد براي خريد استقلال اقدامات لازم را انجام دهد و جزو کانديدا باشد.
فرد ديگري که از وي نام برده مي شود علي فتح اله زاده و دوستانش هستند که قرار است با مشارکت و همکاري يکديگر براي حضور در استقلال اقدامات لازم را انجام دهند و اين تيم را خريداري کنند.
شنيده مي شود پس از اين دو، علي انصاري نيز نيم نگاهي به خريد استقلال دارد و تمام شرايط اين افراد توسط مسوولان در وزارت زير ذره بين قرار گرفته است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر