صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

فوتبالیستی که بلد نیست با پولهایش بنز و مازراتی وارد کند!

حالا بی شک هم تیمی هایش در تیم 98 به او می خندند . او پول هایش را به جای انداختن در کار اقتصادی ، آورده تا تیم فوتبال پایه راه بیاندازد.

کد خبر: 21930

به گزارش  خبرآنلاین ؛ مهدی مهدوی کیا واقعا با دیگر هم نسلانش فرق دارد. او که با بغض از فوتبال کنار رفت ، هنوز دل نکنده و دارد کاری می کند که واکنش دیگر رفقایش به کارش تنها پوزخند است. اینکه او بی شک میلیاردها تومان پول را به باد می دهد. مهدی از صبح تا شب افتاده دنبال اینکه زمینی در جنوب شهر تهران کرایه کند ، استعدادیابی کند و گروهی جوان را تحویل فوتبال ایران بدهد.

اخبار,اخبار ورزشی,فوتبال ایران

مهدی خودش هم از کاری که می کند خنده اش گرفته و می گوید:«حق دارند اگر به من بخندند. ولی من دنبال کاری آمدم که باور دارم درست است. باید بیایید  این بچه ها را ببینید. این ها سرمایه های آینده فوتبال ایران هستند. البته قبول دارم که مدت هاست کسی در بخش پایه سرمایه گذاری نمی کند و انجام این کار خنده دار است اما من به کاری که باور دارم ، می پردازم. مطمئنم که این بچه ها در آینده جواب می دهند. به لطف دوستان عزیزی چون علی آقای دوستی مهر ،ما اینجا می خواهیم هم مهدوی کیا داشته باشیم ، هم کریمی. بگذار سخت باشد اما وقتی طرح مان به بار نشست ، لبخندی از سر رضایت روی لب های فوتبال ایران می نشیند.»

او و آکادمی فوتبال کیا ، اگر کم نیاورند ، در یک دهه آینده می توانند افتخاری برای فوتبال ایران باشند. مهدی حالا قدم در راهی گذاشته که یک عمر مرحوم درویش با هزینه شخصی در شموشک نوشهر انجامش می داد. مکتبی که بیشتر بازیکنان مازندرانی این روزهای فوتبال ایران ، حاصل استعدادیابی اش هستند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر