صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

عابدینی علت ناراحتی هدایتی را فاش کرد!

مدیرعامل سابق پرسپولیس ادعا می‌ کند که حسین هدایتی از رفتار وزارت ورزش ناراحت است و به همین دلیل نمی‌ خواهد هزینه های پرسپولیس را پرداخت کند.

کد خبر: 21791

ورزش سه/ مدیرعامل سابق پرسپولیس ادعا می‌ کند که حسین هدایتی از رفتار وزارت ورزش ناراحت است و به همین دلیل نمی‌ خواهد هزینه های پرسپولیس را پرداخت کند.

امیر عابدینی در این باره گفت: آقای هدایتی از رفتارهایی که با او شده ناراحت است و البته من نمی‌ دانم چرا اینطوری افرادی که می‌ خواهند کمک کنند را می‌ سوزاند. آقای هدایتی پول سفر بچه ها را داده، هزینه های باشگاه را داده و حالا از وقتی که سیاسی از زندان آزاد شده دیگر کسی حال او را نمی‌ پرسد. این چیزی است که آقای هدایتی را بی نهایت ناراحت کرده است.

او ادامه داد: از قبل از بازی با پدیده گفتند مشکلات مالی داریم، آقای هدایتی، علی پروین را به فرودگاه فرستاد به بچه ها پاداش بدهد. در این مدت هزینه سفر تیم را داده، خرج بازیکنان را پرداخت کرده و حالا با او این برخورد را می‌ کنند. شما هم بودید از این رفتارها خوشحال نمی‌ شدید.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا رفتار باشگاه با هدایتی درست بوده یا نه هم گفت: این موضوع هم برای من جای تعجب دارد آقای هدایتی این همه پول خرج باشگاه کرده و آن وقت به ایشان می‌ گویند که اینقدر بدهکار هستی. این صحبت ها از نظر من درست نیست. نباید این حرف ها در مورد او مطرح شود چون می‌ خواهد پرسپولیس را خریداری کند.

عابدینی در پایان گفت: اگر قرار بود هدایتی به همراه دو عضو هیات مدیره به باشگاه پرسپولیس بیایید برای این بود که قبل از خریدن باشگاه بتواند با معضلات آن آشنا بشود و البته بعضی از مشکلات باشگاه را هموار کند، اما متاسفانه اجازه این کار را به او ندادند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر