صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کفاشيان استعفا کند، بررسي مي‌کنيم

.وزير ورزش و جوانان در پاسخ به فارس مبني براينکه شايعه شده استعفاي کفاشيان در وزارت ورزش است، تصريح کرد: منظورتان اين است استعفا در وزارت ورزش است يا وزير؟ من استعفايي نديدم. گودرزي در پاسخ به اين سؤال که اگر کفاشيان استعفا دهد موافقت مي‌کنيد يا خير، گفت: بايد بررسي کنم.

کد خبر: 2158

فارس/ وزير ورزش و جوانان گفت: ما از تيم ملي فوتبال انتظار داريم با ارائه بازي جوانمردانه در رده‌هاي مختلف به عنوان قهرماني برسد.
محمود گودرزي وزير ورزش و جوانان در حاشيه بازديد از اردوي تيم ملي هندبال در جمع خبرنگاران گفت:‌ هندبال يک سال دچار چالش بود که اين موضوع به اين رشته لطمه مي‌زد و باعث ضعيف شدن تيم شده بود. خوشبختانه با شرايط جديد چالش‌ها مرتفع شده و همه ورزشکاران در کنار هم هستند. به طور نسبي حمايت‌هايي شده است البته آنها اردوي اسلوني را مي‌خواستند که محقق نشد اما به ايتاليا اعزام مي‌شوند. اردوي ايتاليا به ورزشکاران کمک مي‌کند به هماهنگي برسند.وي در پاسخ به اين سؤال که انتظار شما از هندباليست‌ها چيست، اظهار داشت: عدم توجه به حاشيه، قرار گرفتن در اختيار مربي، توجه به عنصر تيمي و فعاليت در چارچوب تاکتيک‌هايي که مربي تعيين مي‌کند، انتظار ما از آنها است البته اين روحيه هم در ورزشکاران ايجاد شده است.
وزير ورزش و جوانان در پاسخ به اين سؤال که واليبال و بسکتبال شرايط خوبي دارند فکر مي‌کنيد هندبال هم بتواند به اين شرايط برسد، عنوان کرد: براي هندبال شروع کار است اما آنها توانمندي زيادي دارند. ما انتظار نداريم اولين حضور آنها برترين حضورشان باشد اما بايد به سطح کشورهاي جهان برسند الان هم اين شرايط فراهم نيست اما خودشان روحيه رشد و ارتقا را دارند.گودرزي همچنين درباره اينکه با پادرمياني شما مشکلات چند بازيکن فوتبال حل شد فکر مي‌کنيد فوتبال ايران در جام ملت‌هاي آسيا چه نتيجه‌اي بگيرد، تصريح کرد: فوتباليست‌ها رسالتي دارند که از آن آگاه هستند و بايد انجام دهند ورزشکاري که به سطح ملي مي‌رسد انگيزه فعاليت دارد. در يکي دو روز آخر مشکلات آنها به من منتقل شد ما هم تلاش کرديم اين مشکلات مرتفع شود. از آنها انتظار بازي خوب و جوانمردانه داريم درباره نتيجه هم تمايل داريم که آنها در همه رده‌ها قهرمان شوند.وزير ورزش و جوانان در ادامه اين مصاحبه در پاسخ به سؤال خبرنگاري که پرسيد با ارائه نمايشگاه دستاوردهاي ورزشي در مجلس فکر مي‌کنيد بتوانيد بودجه بيشتري براي ورزش بگيريد، گفت: منابع محدود است البته شايد دولت و مجلس نتوانند از ساير دستگاه‌ها بيشتر کمک کنند و به ورزش بياورند اما اميدواريم عنايت خاصي به ورزش بشود.گودرزي درباره تغيير و تحولات رخ داده در فدراسيون فوتبال گفت: تغيير و تحولات خوب است اگر ما را هم تغيير دادند چه بهتر! وقتي مجموعه مديريتي در يک فدراسيون نتوانند نتيجه بگيرند فدراسيون نياز به افراد با روحيه دارد بنابراين فکر مي‌کنم با تشخيص رئيس فدراسيون اين تغييرات صورت گرفته است.
وي درباره اينکه کفاشيان درباره اين تغيير و تحولات با شما مشورت کرده است، خاطرنشان کرد: حتماً مشورت مي‌کند. آنها نياز به ما داشته باشند وزارت ورزش کمک مي‌کند.وزير ورزش و جوانان در پاسخ به فارس مبني براينکه شايعه شده استعفاي کفاشيان در وزارت ورزش است، تصريح کرد: منظورتان اين است استعفا در وزارت ورزش است يا وزير؟ من استعفايي نديدم.
گودرزي در پاسخ به اين سؤال که اگر کفاشيان استعفا دهد موافقت مي‌کنيد يا خير، گفت: بايد بررسي کنم.
وزير ورزش و جوانان در پاسخ به سؤال خبرنگاري مبني بر اينکه حضور نمايندگان مجلس در فدراسيون‌ها به چه صورت است و اينکه اعضاي شوراي شهر مي‌توانند در انتخابات شرکت کنند يا خير، يادآور شد: تا زماني که از مجلس استفساريه نيامده با همان قانون قبلي کار را انجام مي‌دهيم اما درباره شوراي شهر نظر سازمان بازرسي اين است که عضويت در شورا شغل است، رياست فدراسيون هم شغل است. بنابراين براي انتخابات فدراسيون وزنه‌برداري بعد از پايان دوره رياست رضازاده سرپرست انتخاب مي‌کنيم، رضازاده هم بايد يکي را انتخاب کند.
گودرزي درباره انتخابات فدراسيون بسکتبال و هندبال و بازنشسته بودن تعدادي از نامزدها گفت: هيات دولت براي مشحون و بازنشستگان فدراسيون هندبال مجوز صادر کرده است تاريخ انتخابات را هم اعلام خواهيم کرد.وي در پاسخ به اين سؤال که شما براي تماشاي جام ملت‌هاي آسيا به استراليا سفر مي‌کنيد يا خير، اظهار داشت: خيلي اهل مسافرت نيستم معلوم نيست به استراليا بروم يا نه.وزير ورزش و جوانان در پاسخ به فارس درباره عضويتش در شوراي عالي مجازي که به رياست رئيس جمهور است، گفت: ما در اين شورا سياست‌گذاري کلي فضاي مجازي کشور را انجام مي‌دهيم البته هنوز جلسه‌اي تشکيل نشده است.
گودرزي در پايان از ملاقات قهرمانان و مدال‌آوران با مقام معظم رهبري در اول بهمن‌ماه خبر داد و اعلام کرد مراسم تجليل از قهرمانان هم سه چهار روز بعد از ملاقات با رهبري انجام مي‌شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر