صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کی‌روش به خاطر ایرانی‌ها جواب ایمیل یونان را نداد!

کد خبر: 20647

خبرآنلاین/ با برکناری کلودیو رانیری، تیم‌ملی یونان با مربی موقت به کار خود ادامه می‌دهد اما در تلاش است تا به زودی سرمربی خود را انتخاب کند.

این مربی ایتالیایی نتوانست همراه با یونان موفق باشد و سریعاً مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور، قرارداد او را فسخ کردند. با برکناری این مربی، یونانی‌ها تلاش برای انتخاب جانشین او را آغاز کردند و حرف از مربیانی چون گتوزو یا تراپاتونی شد اما سران فوتبال این کشور کاستاس تساناس مربی تیم زیر ۲۱ سال یونان را موقتاً جانشین رانیری کردند. آنها اما همچنان به دنبال یک مربی نامی هستند و به کارلوس کروش سرمربی تیم‌ملی هم پیشنهاد داده‌اند.

خبرهای رسیده از فدراسیون فوتبال حکایت از آن دارد که یونانی‌ها پیشنهاد خود را از طریق ایمیل به کارلوس کروش ارائه داده‌اند. فدراسیونی ها می‌گویند: «ما هم مطلع نبودیم ولی اخیراً متوجه این موضوع شدیم. خود او این موضوع را به ما نگفت بلکه یکی از ایجنت‌های خارجی این خبر را به ما داد و گفت کروش حتی به ایمیل آنها پاسخ نداده است. پس از آن، این موضوع را با کروش در میان گذاشتیم. او گفت تا زمانی که به ایران تعهد دارد، با هیچ کشوری مذاکره نخواهد کرد.»

این اولین بار نیست که کروش چنین کاری می‌کند. به گزارش سایت‌ها و رسانه‌های مختلف، بعد از جام‌جهانی‌ 2014 رئیس فدراسیون فوتبال مراکش نیز پیشنهادش را برای کروش ایمیل کرد که او این ایمیل را هم بی‌پاسخ گذاشت. در سال‌های حضور روی نیمکت تیم‌ملی ایران، رسانه‌های مختلف از پیشنهادهای مختلف به کروش خبر داده‌اند اما جالب اینجاست که خود او، هر بار در این زمینه سکوت کرده و بارها گفته است: «تا زمانی که روی نیمکت ایران می‌نشینم و به تیم‌ملی تعهد دارم، با هیچ تیمی مذاکره نخواهم کرد. هر زمانی که ایرانی‌ها من را نخواستند و کارمان به پایان رسید، با تیم‌هایی که خواهان من هستند، مذاکره می‌کنم.»

نظرات بینندگان

ارسال نظر