صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

10 نقل و انتقال احتمالي فوتبال در سال جديد

سال 2015 ميلادي کمتر از دو هفته ديگر آغاز مي‌شود و علاقه‌مندان به فوتبال در اين سال نيز با رويدادهاي فوتبال همراه خواهند بود. تنها يک روز پس از آغاز سال جديد ميلادي مراسم انتخاب برترين‌هاي فوتبال جهان در زوريخ برگزار خواهد شد و بهترين‌هاي فوتبال جهان معرفي مي‌شوند. در اين سال نيز مانند سال‌هاي قبل نقل و انتقالات فوتبالي مثل هميشه توجه علاقه‌مندان به فوتبال را به خود جلب خواهد کرد.

کد خبر: 205

بازيکنان بزرگ زيادي در سال جديد ميلادي به دنبال پيوستن به تيمي ديگر خواهند بود.
سال 2015 ميلادي کمتر از دو هفته ديگر آغاز مي‌شود و علاقه‌مندان به فوتبال در اين سال نيز با رويدادهاي فوتبال همراه خواهند بود. تنها يک روز پس از آغاز سال جديد ميلادي مراسم انتخاب برترين‌هاي فوتبال جهان در زوريخ برگزار خواهد شد و بهترين‌هاي فوتبال جهان معرفي مي‌شوند. در اين سال نيز مانند سال‌هاي قبل نقل و انتقالات فوتبالي مثل هميشه توجه علاقه‌مندان به فوتبال را به خود جلب خواهد کرد.
پايگاه اينترنتي روزنامه اينديپندنت مهم ترين نقل و انتقالات احتمالي سال 2015 را اعلام کرد که به شرح زير است:
1- آرتورو ويدال (يوونتوس)
اين بازيکن شيليايي فصل گذشته مورد توجه منچستريونايتد قرار داشت و در حالي که همه انتظار داشتند به اين تيم انگليسي بپيوندد در يوونتوس ماند و فوتبالش را در تورين ادامه داد. با توجه به ادامه ناکامي يوونتوس در ليگ قهرمانان اروپا انتظار مي‌رود اين بازيکن باارزش تورين را ترک کند و به تيم ديگري بپيوندد. منچستريونايتد هنوز مشتري جدي اين بازيکن محسوب مي‌شود.
2- ليونل مسي (بارسلونا)
در صورتي که مسي بارسا را در سال 2015 ترک کند، يکي از بزرگ‌ترين نقل و انتقالات تاريخ فوتبال شکل خواهد گرفت. دوستان او در تيم ملي آرژانتين اعلام کردند مسي به دنبال چالش جديدي است و مي‌خواهد فوتبالش را در يک تيم ديگر نشان دهد. از منچسترسيتي و چلسي به عنوان مقصدهاي احتمالي اين بازيکن آرژانتيني نام برده مي‌شود.
3- سرخيو آگوئرو (منچستر‌سيتي)
مهاجم گلزن منچسترسيتي نيز عملکرد درخشاني در سال 2014 داشت و به همين خاطر قطعا مورد توجه تيم‌هاي بزرگ قرار خواهد گرفت و يکي از گزينه‌هاي آن‌ها خواهد بود. بارسلونا در صورتي که مسي را از دست دهد قطعا به دنبال جذب آگوئرو خواهد بود.
4- ادينسون کاواني (پاري‌سن ژرمن)
اين بازيکن اروگوئه‌اي کاملا در پاري سن ژرمن به ثبات رسيده است و توانسته همکاري خوبي با زلاتان ابراهيموويچ داشته باشد. زمزمه‌هاي زيادي مبني بر علاقه چند باشگاه انگليسي به اين مهاجم فيزيکي و قدرتمند شنيده مي‌شود.
5- راس بارکلي (اورتون)
پديده جوان فوتبال انگليس که در اورتون بازي مي‌کند، فصل گذشته مورد توجه چند تيم بزرگ قرار گرفت ولي در گوديسون پارک باقي ماند. بعيد به نظر مي‌رسد جاه‌طلبي‌هاي اين بازيکن با حضور در تيمي مثل اورتون تکامل يابد. بايد منتظر رفتن بارکلي به تيمي جديد در سال 2015 باشيم.
6- يحيي توره (منچسترسيتي)
انتقال اين بازيکن در سال 2015 به تيمي ديگر تا حد زيادي محتمل است. او از حضور در منچسترسيتي راضي نيست و اين را سال گذشته به زبان آورد. به احتمال زياد لاليگا مقصد آينده اين بازيکن ساحل عاجي خواهد بود.
7- داويد دخيا (منچستر‌يونايتد)
دروازه‌بان اسپانيايي منچستريونايتد عملکردي بسيار خوب در اين تيم داشته است و توانسته به عنوان بهترين بازيکن ماه منچستر از نظر هوادارانشان انتخاب شود. دخيا به شدت مورد توجه رئال مادريد قرار گرفته تا جانشين ايکر کاسياس شود.
8- مارکو رويس (بوروسيادورتموند)
گلزن آلماني و مصدوم اين روزهاي بوروسيا دورتموند مشتريان زيادي دارد. انتظار مي‌رفت او در سال گذشته دورتموند را ترک و به تيم ديگري برود. اين انتقال هم به احتمال زياد در سال 2015 نهايي خواهد شد. تيم‌هاي بارسلونا و رئال مادريد خواهان جذب مارکو رويس هستند. البته ژوزه مورينيو سرمربي چلسي نيز اعلام کرده به اين بازيکن نيازي ندارد و قصد خريد مارکو رويس را ندارد.
9- پل پوگبا (يوونتوس)
هافبک فرانسوي يوونتوس عملکرد بسيار خوب همراه جوانان فرانسه و تيم ملي فرانسه از خود نشان داد و يکي از بهترين بازيکنان حال حاضر سري A محسوب مي‌شود. پوگبا نيز به احتمال زياد در سال جديد ميلادي تيمش را تغيير خواهد داد. چلسي و منچستريونايتد با 70 ميليون پوند قصد خريد اين بازيکن را دارند. بايد ببينيم او در نهايت چه تيمي را انتخاب مي‌کند.
10- مسوت اوزيل (آرسنال)
اوزيل در تيم آرسنال عملکرد ضعيفي از خود نشان داد و نتوانست بازي‌هاي خوبش در رئال را در اين تيم تکرار کند. با توجه به عملکرد ضعيف اوزيل در آرسنال انتظار مي‌رود او به يک تيم آلماني در سال 2015 بپيوندد که به احتمال زياد دورتموند يا بايرن مونيخ خواهد بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر