صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

پرسپوليس – حدادي‌فر؛ ناکامي

با توجه به جدايي رضا حقيقي از جمع سرخ‌پوشان، حميد درخشان به شدت به دنبال جذب بازيکني در پست هافبک دفاعي بود و در اين رابطه مذاکراتي هم با قاسم حدادي‌فر داشتند اما در اين راه ناکام ماندند. در حالي که شب گذشته نقل و انتقالات به پايان رسيد، مذاکرات چند باره پرسپوليس براي حضور قاسم حدادي‌فر در اين تيم ناکام ماند تا پرسپوليس را بتوان بازنده بزرگ نقل و انتقالات ناميد.

کد خبر: 2004

ورزش 3/ پرسپوليس براي چندمين بار در فصول گذشته مذاکرات خود را براي حضور قاسم حدادي‌فر در اين تيم را دنبال کردند و در نهايت هم ناکام ماندند.
با توجه به جدايي رضا حقيقي از جمع سرخ‌پوشان، حميد درخشان به شدت به دنبال جذب بازيکني در پست هافبک دفاعي بود و در اين رابطه مذاکراتي هم با قاسم حدادي‌فر داشتند اما در اين راه ناکام ماندند.
در حالي که شب گذشته نقل و انتقالات به پايان رسيد، مذاکرات چند باره پرسپوليس براي حضور قاسم حدادي‌فر در اين تيم ناکام ماند تا پرسپوليس را بتوان بازنده بزرگ نقل و انتقالات ناميد.
اين تيم به دنبال حضور ميثم مجيدي از تيم استقلال هم بود که حميد درخشان و تيمش در نقل و انتقالات نتوانستند خواسته تيم خوزستاني را جلب کنند و مجيدي در جمع شاگردان ويسي باقي ماند.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر