صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کوروش باقري رییس فدراسيون وزنه‌برداري می شود؟

سرمربي سابق تيم ملي وزنه‌براري براي رياست اين فدراسيون ثبت نام کرد. کورش باقري، سرمربي سابق تيم ملي وزنه‌برداري ظهر امروز با حضور در محل اين فدراسيون براي کانديداتوري رياست فدراسيون وزنه‌برداري، ثبت نام کرد.

کد خبر: 1947

فارس/ سرمربي سابق تيم ملي وزنه‌براري براي رياست اين فدراسيون ثبت نام کرد.
کورش باقري، سرمربي سابق تيم ملي وزنه‌برداري ظهر امروز با حضور در محل اين فدراسيون براي کانديداتوري رياست فدراسيون وزنه‌برداري، ثبت نام کرد.
باقري با اعلام اين خبر به فارس گفت: آرزوي قلبي‌ام اين است که هر فردي به عنوان رئيس بعدي فدراسيون وزنه‌برداري انتخاب مي‌شود بتواند برنامه‌هاي فدارسيوت را بهتر از گذشته پيش برده و در راه ايجاد وفاق و همدلي بيشتر در بين خانواده وزنه‌برداري قدم‌اي مثبتي را بردارد.
وي در مورد دلايل اين موضوع ادامه داد: هم پيشنهاد دوستان و خانواده وزنه‌برداري بود که از مدت ها قبل از من مي‌خواستند اين کار را انجام دهند که البته در ابتدا راغب نبودم اما زماني که خود حسين رضازاده و زرين‌گل، نايب رئيس سابق فدراسيون وزنه‌برداري براي اين کار به مت پيشنهاد دادند، جلو آمدم.
باقري در پايان عنوان کرد: حقيقتاً به اين دليل آمدم که اگر يک درصد کار رضازاده درست نشد تا آخر باشم در غير اين صورت حتي اگر در لحظات آخر کار رضازاده درست شود، به نفع او کنار خواهم رفت.

نظرات بینندگان

ارسال نظر