صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

پولادی: ضمن عذرخواهي از مردم قراردادم تمام شود مي روم خدمت؛

ملي پوش لژيونر گفت: «با عذرخواهي از مردم و مقامات، به محض پايان قراردادم در قطر به ايران مي‌آيم و قطعاً دوران سربازي را سپري خواهم کرد.»مهرداد پولادي سرانجام به جام ملت‌ها رسيد. خيلي‌ها تصور مي‌کردند او به خاطر مشکلات سربازي، از حضور در اين تورنمنت محروم شود اما با تلاش مسئولان وزارت ورزش و پيگيري‌هاي بازيکنان و مربيان تيم ملي سرانجام مهرداد مجوز حضور در استراليا را گرفت.

کد خبر: 1942

جام نيوز/ ملي پوش لژيونر گفت: «با عذرخواهي از مردم و مقامات، به محض پايان قراردادم در قطر به ايران مي‌آيم و قطعاً دوران سربازي را سپري خواهم کرد.»مهرداد پولادي سرانجام به جام ملت‌ها رسيد. خيلي‌ها تصور مي‌کردند او به خاطر مشکلات سربازي، از حضور در اين تورنمنت محروم شود اما با تلاش مسئولان وزارت ورزش و پيگيري‌هاي بازيکنان و مربيان تيم ملي سرانجام مهرداد مجوز حضور در استراليا را گرفت.
پولادي پس از اين اتفاق از مردم و مقامات عذرخواهي مي‌کند و مي‌گويد به محض اتمام قراردادش با الشحانيه به ايران بازمي‌گردد تا به سربازي برود.
* در اين چند وقته مشکلات زيادي برايت پيش آمد. حرف و حديث‌هاي زيادي درست شد. يک روز مي‌گفتند دستگير مي‌شوي، روز ديگر مي‌گفتند مي‌تواني براي ايران بازي کني. شايعه شد که ديگر به ايران برنمي‌گردي و ...
- واقعاً نمي‌دانم چه بگويم. روزهاي خيلي سختي را در قطر سپري کردم و اميدوارم اين روزها تمام شده باشد. اين را مي‌توانند تمام بازيکناني که در قطر هستند، شهادت بدهند. من مديون ايران و مردم کشورم هستم. اصلاً باور اينکه بخواهم خدايي ناکرده به همه زندگي‌ام پشت کنم، برايم آزاردهنده بود، چه رسد به اينکه بخواهم چنين کاري را انجام دهم و ديگر به ايران برنگردم.
* تو سکوت کرده بودي و طبيعي بود صحبت‌هايي مطرح شود.
- متأسفانه بعضي‌ها داستا‌نسرايي کردند. اين را مي‌خواهم خيلي شفاف بگويم که من هميشه سرباز ايران بوده‌ام. با مصدوميت در تيم ملي تمرين کردم تا سهمي هر چند کوچک در شاد کردن مردم کشورم داشته باشم.
* مشکل سربازي‌ات به کجا رسيد؟ چه زماني قرار است به ايران برگردي و به سربازي بروي؟
- اول از همه بايد بگويم مي‌دانم هيچ تفاوتي بين من و امثال من با جوانان اين مملکت وجود ندارد و بايد نسبت به مسئوليت‌هاي اجتماعي متعهد بود. من خود را موظف به گذراندن دوران مقدس سربازي مي‌دانم و به محض اتمام قراردادم با الشحانيه به ايران برمي‌گردم تا انجام وظيفه کنم.
* چرا زودتر به ايران نيامدي تا به سربازي بروي. در آن صورت شايد خيلي از بحث‌ها پيش نمي‌آمد.
- من به خاطر قراردادي که با الشحانيه داشتم، نمي‌توانستم به ايران بيايم چون در آن صورت باشگاهم مي‌توانست با شکايت به فيفا من را محروم کند اما همان طور که گفتم با عذرخواهي از مردم و مقامات، به محض پايان قراردادم در قطر به ايران مي‌آيم و قطعاً دوران سربازي را سپري خواهم کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر