صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

نوري: تمرکزم روي تيم ملي است و به پيشنهاداتم فکر نمي‌کنم

کد خبر: 184

هافبک تيم ملي فوتبال کشورمان گفت: اميدوارم بتوانيم بعد از مدت‌ها قهرمان جام ملت‌هاي آسيا شويم و اين مسئله دور از توان ما نيست.
محمد نوريدرباره شرايط اردويي تيم فوتبال کشورمان در آفريقاي جنوبي همچنين شرايط باشگاه پرسپوليس صحبت‌هايي کرد که در زير مي‌خوانيد.
از آخرين وضعيت اردويي تيم ملي در آفريقاي جنوبي صحبت کن.
خوشبختانه شرايط خوبي در اينجا داريم و تمرينات خوبي هم انجام مي‌دهيم. البته از نظر آب و هوا هم شرايط کاملا خوب است و اميدوارم که با تمريناتي که اينجا انجام مي‌دهيم بتوانيم پس از سال‌ها قهرمان جام ملت‌هاي آسيا شويم چراکه اين مسئله دور از دسترس نيست و انگيزه زيادي بين بازيکنان و کادر فني تيم ملي در اين باره وجود دارد.
خودت از چه زماني به تمرينات تيم ملي اضافه شدي؟
خود من به دليل اينکه ديرتر از همه بازيکنان به اردوي تيم ملي اضافه شدم روز چهارشنبه به اردو پيوستم و ديروز هم بدنسازي انجام دادم و هم تمرين کردم و امروز هم که يک بازي ديگر براي تيم ملي در پيش است و در صورت صلاح‌ديد کادر فني بازي خواهم کرد.
از نظر امکانات در اين اردو مشکلي وجود ندارد؟
خوشبختانه اردوي خوبي داريم و بايد بگويم که اينجا بيشتر بر روي مسائل بدني کار مي‌کنيم و اميدوارم که اردوي مفيدي براي ادامه راه ما در راه آماده‌سازي جام ملت‌هاي آسيا باشد.
چقدر اميد داري تا بتواني در ليست نهايي کي‌روش براي حضور در جام ملت‌هاي آسيا قرار بگيري؟
من همه تلاشم را مي‌کنم اما اينکه در ليست نهايي قرار بگيرم يا نه بستگي به نظر سرمربي تيم ملي دارد اما من با همه وجود تمرين مي‌کنم و اميدوارم که بتوانم مسافر استراليا شوم هرچند که همانطور که گفتم حرف اول و آخر را در اين زمينه کي‌روش مي‌زند و او تعيين مي‌کند که بازيکناني با تيم ملي باشند و چه بازيکناني نباشند.
گويا امسال شرايط خوبي را تجربه مي‌کني به طوري که حتي امير قلعه‌نويي هم مصاحبه کرده و گفته که محمد نوري در حال حاضر بهترين هافبک آسيا است.
قلعه‌نويي مرد بزرگي است و به من لطف دارد اما من هميشه تلاش مي‌کنم تا تيمم موفق باشد و بتوانم براي تيمم چه در تيم ملي و چه پرسپوليس مهره موثري باشم.
انتقاداتي به برگزاري اردو در آفريقاي جنوبي به تيم ملي مطرح شده به طوري که خيلي‌ها مي‌گويند همه اردوهاي ما در اين کشور برگزار مي‌شود. به عنوان کسي که خودت در اين اردو حضور داري اين انتقاد را چطور ارزيابي مي‌کني؟
آب و هواي آفريقاي جنوبي کاملا شبيه به استراليا است و ما اينجا با باشگاه‌هاي قوي بازي مي‌کنيم که مي تواند يک شبيه‌سازي با تيم‌هايي مثل بحرين و قطر باشد چراکه فوتبال اين باشگاه‌ها شبيه به اين تيم‌هاست اما مطمئن باشيد کي‌روش بهترين نظرها را مي‌دهد و برنامه‌اي که براي تيم ملي ريخته مطمئنا مي‌تواند به تيم ملي کمک کند.
گويا پيشنهاد جدي از ليگ قطر داري احتمال جدايي‌ات از پرسپوليس در اين شرايط چقدر است؟
البته من يکي دو پيشنهاد دارم اما تمرکزم روي تيم ملي است از طرف ديگر من با پرسپوليس قرارداد دارم و بعيد مي‌دانم که مسئولان باشگاه رضايت‌نامه مرا بدهند البته درباره اين شرايط نمي‌خواهم زياد صحبت کنم و اميدوارم هرچه زودتر وضعيت پرسپوليس مشخص شود و با يارگيري خوبي که انجام مي‌دهيم بتوانيم در آسيا نتايج خوبي بگيريم چراکه ما نماينده ايران هستيم و مسئوليت سنگيني در ليگ قهرمانان آسيا به دوش داريم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر