صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

مشکل ممنوع الخروجی کی روش حل شد

اسدی: کی روش صبح فردا عازم اتریش می شود/ حل مشکل نیاز به رایزنی داشت

کد خبر: 17741

فارس/ دبیر کل فدراسیون از حل شدن مشکل ممنوع الخروجی کی روش خبر داد و گفت: پس از رایزنی های انجام شده مجوز خروج کی روش صادر شد.

علیرضا اسدی اظهار داشت: مشکل ممنوع الخروجی سرمربی تیم ملی حل شده و قرار است در اولین فرصت سرمربی تیم ملی به کشور اتریش سفر کند.

وی در پاسخ به این سوال که کی روش چه ساعتی تهران را ترک می کند گفت: قرار شده فردا صبح به محض استارت کار افسران گذرنامه این مجوز صادر شود.اسدی در پاسخ به این سوال که این مشکل توسط چه کسی حل شده است گفت: مگر فرقی هم می کند؟

دبیر کل فدراسیون در خصوص اینکه گفته می شد کفاشیان از کیش به تهران آمده تا مشکل ممنوع الخروجی را حل کند گفت: آقای کفاشیان به تهران نیامد و در کیش حضور دارد. این مشکل با آمدن آقای کفاشیان هم حل نمی شد و باید ارتباطاتی در این بین گرفته می شد.

وی تاکید کرد:اداره مالیات اصرار به پرداخت رقم مالیاتی کی روش داشت که خوشبختانه توانستین با رایزنی های ممکن توانستیم این مسئله را حل کنیم.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ایسنا/ فدراسیون فوتبال مشکل ممنوع الخروجی کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را حل کرد.

پس از آنکه کی‌روش صبح امروز(شنبه) به دلیل ممنوع الخروجی نتوانست همراه تیم ملی به اردوی تدارکاتی سوئد برود، فدراسیون فوتبال و در راس آن دبیر کل این فدراسیون تلاشهای فراوانی را برای حل موضوع ممنوع‌الخروجی کی‌روش انجام داد و طی مذاکراتی با اداره امور مالیاتی سرانجام شامگاه روز شنبه اول فروردین موضوع ممنوع الخروجی کی‌روش حل شد و او می‌تواند تیم ملی را در سوئد همراهی کند.

دکتر اسدی، دبیر کل فدراسیون فوتبال ضمن تایید این مطلب گفت: فدراسیون در تلاش است تا در اولین پرواز خروجی از طریق امارات، کی‌روش بتواند به تیم ملی فوتبال بپیوندد.وی افزود: مشکل مالیاتی کی‌روش حل شده و در اولین فرصت ممکن او تیم ملی را همراهی خواهد کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر