صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

علي کريمي از تيم ملي خداحافظي کرد!

مربي تيم ملي در صفحه شخصي خود در يکي از شبکه هاي اجتماعي با تيم ملي وداع کرد. علي کريمي در صفحه اينستا‌گرام خود نوشت: «اگر نمي‌تواني خدمت کني، برو تا خيانت نکني». اين جمله کريمي نشان مي‌دهد او تصميم به کناره‌گيري از تيم ملي گرفته و عدم حضورش در تمرين امروز (دوشنبه) اين تيم نيز به همين دليل بوده است

کد خبر: 1691

تسنيم/ مربي تيم ملي در صفحه شخصي خود در يکي از شبکه هاي اجتماعي با تيم ملي وداع کرد. علي کريمي در صفحه اينستا‌گرام خود نوشت: «اگر نمي‌تواني خدمت کني، برو تا خيانت نکني».
اين جمله کريمي نشان مي‌دهد او تصميم به کناره‌گيري از تيم ملي گرفته و عدم حضورش در تمرين امروز (دوشنبه) اين تيم نيز به همين دليل بوده است.
او قبل از انتشار اين جمله در صفحه اجتماعي اش همراه تيم ملي به فرودگاه نرفت تا شايعه قهرش از تيم ملي قوت بگيرد. درباره علت خداحافظي يا قهر کريمي‌ گفته مي‌شود او‌ به برخي موارد به خصوص موضوع قراردادش انتقاد داشته، چرا‌که پس از چند ماه همکاري با تيم ملي، فدراسيون فوتبال هنوز قراردادي با کريمي ‌نبسته است. گويا کريمي ‌اميدوار بوده پيش از اعزام تيم به استراليا قراردادش بسته شود اما مسئولان فدراسيون توجهي به اين موضوع نمي‌کنند و دستيار کي‌روش هم به حالت قهر اردوي تيم ملي را ترک و موبايلش را خاموش مي‌کند. به همين دليل مسئولان تيم ملي ساعاتي قبل از اعزام تيم به استراليا موفق به تماس و صحبت با او نشده اند تا سفر کريمي به استراليا در ابهام بماند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر