صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

قلعه‌‌نویی: همچنان روی قولم برای قهرمانی هستم

کد خبر: 169

سرمربی استقلال در گفتگو با ‌«نسیم» افزود: در نیم‌فصل دوم شرایط ملی‌پوشان ما بهتر می‌‌شود و به هدفی که داریم می‌‌رسیم/ از جدایی بازیکنانمان پول می‌‌گیریم و می‌‌توانیم با پول آن‌ها بازیکنان مورد نیازمان را جذب کنیم

 امیر قلعه‌نویی در مورد اینکه نتایج استقلال در نیم فصل اول خیلی‌ها را ناامید کرده است، به «نسیم» گفت: ما در نیم‌فصل اول خوب نبودیم و این را خودم هم قبول دارم. یک بخش مشکلات ما این بود که ملی‌پوشان‌مان در‌ نیم ‌فصل اول شرایط خوبی نداشتند. آن‌ها تحت تاثیر بازی‌های سنگین جام‌جهانی از نظر بدنی شرایط خوبی نداشتند و این خیلی به ما صدمه زد اما نیم‌فصل دوم برای استقلال یک نیم‌فصل متفاوت است. مطمئن باشید شرایط ملی‌پوشان ما بهتر می‌‌شود و با بازیکنانی که جذب می‌‌کنیم می‌ توانیم روزهای بهتری را در این تیم ببینیم.

او بعد از دربی که با شکست ۲ بر یک تیمش برابر پرسپولیس همراه بود، برای اولین بار قول قهرمانی داد. موضوعی که هنوز هم روی آن ایستاده است: من هنوز هم سر حرفم برای قهرمانی استقلال هستم و شک ندارم این تیم قهرمان خواهد شد. استقلال تیمی نیست که به این راحتی از قهرمانی دست بکشد. به باریکنانی که داریم ایمان دارم و می‌‌‌دانم می‌‌توانیم به تمام هدف‌هایی که داریم برسیم. استقلال بازیکنان جوان و با تجربه خوبی دارد و همانطور که گفتم انشاالله در نیم‌فصل دوم شرایطمان خیلی بهتر خواهد شد.

او ادعا می‌‌کند استقلال با خروج بعضی از بازیکنانش در نقل و انتقالات نیم فصل می‌‌تواند بازیکنان مورد نیازش را جذب کند: ما با خروج بعضی از بازیکنانمان در نیم فصل پول خوبی می‌‌گیریم و می‌‌توانیم بازیکنان مورد نیازمان را جذب کنیم. ظاهرا آندو تصمیمش را برای جدایی از استقلال گرفته و با پول این بازیکن می‌‌توانیم بازیکنانی را بگیریم که در نیم‌فصل دوم به ما کمک کنند. با برنامه وارد فصل نقل و انتقالات می‌‌شویم و تلاش می‌‌کنیم تیم خوبی را برای نیم‌فصل دوم راهی مسابقات کنیم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر