صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

آه همسر مظلوم دامن بازيکن مشهور را گرفت/ فوتباليست بي جنبه در ليست فروش!

فوتباليست مشهور به همسر خود گفته ظاهرش در شأن يک ستاره فوتبالي نيست و اگر نمي‌تواند مطابق يک دختر شهري آرايش کند بايد قيد زندگي با او را بزند! امان از فوتباليست بي‌جنبه! فغان از ستاره‌هاي ناباب! فوتباليست‌هاي بي‌معرفتي که خيلي زود همه چيز را به فراموشي مي‌سپارند و گذشته خود را از ياد مي‌برند.

کد خبر: 1630

جام نيوز/ فوتباليست مشهور به همسر خود گفته ظاهرش در شأن يک ستاره فوتبالي نيست و اگر نمي‌تواند مطابق يک دختر شهري آرايش کند بايد قيد زندگي با او را بزند!
امان از فوتباليست بي‌جنبه! فغان از ستاره‌هاي ناباب! فوتباليست‌هاي بي‌معرفتي که خيلي زود همه چيز را به فراموشي مي‌سپارند و گذشته خود را از ياد مي‌برند.
شايد راست مي‌گويند که براي خوب شدن، آدميزاد به خيلي چيزها نياز دارد اما دو چيز انسان‌هاي بي‌جنبه را خراب مي‌کند؛ يکي پول و ديگري شهرت!
البته اين موضوع شامل حال همه فوتباليست‌ها نمي‌شود و فقط برخي از آنان را دربر مي‌گيرد؛ درست مثل بازيکني بي‌جنبه که مدت زيادي نيست از شهرستان به پايتخت آمده اما انواع و اقسام حاشيه‌ها را آفريده و خلق کرده است.
آخرين شاهکار اين فوتباليست بي‌جنبه مربوط به زندگي خانواد‌گي‌اش مي‌شود. طرف که چند سال پيش در شهر خودشان عاشق شده و با هزار زحمت، چندين بار خواستگاري و واسطه کردن اين و آن توانسته بود با دختر مورد علاقه‌اش ازدواج کند حالا کارش به طلاق و طلاق‌کشي کشيده شده است!
باور بفرماييد نوشتن ادامه مطلب براي خودمان هم سخت است اما ناچاريم بنويسيم. فوتباليست مورد نظر که ظاهراً آب و هواي پايتخت و زرق و برق اين شهر بزرگ حسابي به او ساخته و متحولش کرده است به همسر خود گفته ظاهرش در شأن يک ستاره فوتبالي نيست و اگر نمي‌تواند مطابق يک دختر شهري آرايش کند بايد قيد زندگي با او را بزند!
اما از آنجايي که خدا جاي حق نشسته است هنوز مدت کوتاهي از اين اتفاق و طلاق و طلاق‌کشي آقاي فوتباليست با همسر مظلومش که زير بار خواسته نامعقول طرف نرفته، نگذشته بود که اين بازيکن در ليست مازاد باشگاه خود قرار گرفت!
شنيديم اين روزها همين فوتباليست بدترين روزهاي زندگي شخصي و ورزشي خود را مي‌گذراند و حسابي مغموم است. به نظر شما آه همسر مظلوم دامن اين بازيکن بي‌جنبه را نگرفت؟ ما که اين ‌طور فکر مي‌کنيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر