صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کفاشيان: کي‌روش ديگر بهانه اي ندارد

علي کفاشيان درباره آخرين شرايط مديريت در فدراسيون فوتبال و همچنين رايزني‌ها براي بخشيده شدن سرباز‌ان تيم ملي اظهار داشت: خوشبختانه از روز گذشته محمود گودرزي و مسئولان وزارت ورزش ورود خيلي خوبي را براي حل مشکل سربازان تيم ملي و حمايت از ملي‌پوشان انجام دادند.

کد خبر: 1610

فارس/ رئيس فدراسيون فوتبال گفت: ما همه خواسته‌هاي کي‌روش را برطرف کرديم تا ديگر سرمربي تيم ملي بهانه‌اي نداشته باشد.
علي کفاشيان درباره آخرين شرايط مديريت در فدراسيون فوتبال و همچنين رايزني‌ها براي بخشيده شدن سرباز‌ان تيم ملي اظهار داشت: خوشبختانه از روز گذشته محمود گودرزي و مسئولان وزارت ورزش ورود خيلي خوبي را براي حل مشکل سربازان تيم ملي و حمايت از ملي‌پوشان انجام دادند. آنها نامه دادند به ستاد کل نيروهاي مسلح و پس از مکاتبه وزير ورزش با فيروز‌آبادي و حوزه نظام‌وظيفه مشکل بازيکنان سرباز حل شد. بايد تشکر ويژه‌اي داشته باشم از وزير و همچنين مسئولان حوزه نظام وظيفه و آقاي فيروز‌آبادي که در اين شرايط حساس نگاه کاملا ملي به تيم ملي داشتند.
وي ادامه داد: با اين کار و با بخشيده شدن سربازان تيم ملي ديگر هيچ بهانه‌اي براي سرمربي تيم ملي نگذاشت و در واقع وزير شرايط را ديد و ورود مستقيم به اين موضوع داشت. خوشبختانه در ادامه همين حمايت‌ها وزارت ورزش مشکل ارزي را نيز حل کرد و بازيکنان و کادر فني همه پاداش‌هاي خوبي گرفتند. پاداش‌هاي جام جهاني و جام ملت‌ها پرداخت شد تا هيچ بهانه‌اي نباشد و کي‌روش خوشحال تر از قبل باشد.
علي کفاشيان در پاسخ به اين سوال که آيا اين خبر صحت دارد که روز گذشته کي‌روش به فدراسيون فوتبال آمد و در جلسه با شما صحبت از جدايي کرد يا نه گفت: بحث جدايي نبود، او کجا برود؟ کي‌روش فقط از شرايط موجود ناراضي و بسيار عصباني بود. البته همواره قبل از اعزام به تورنمنت‌هاي بين‌المللي کي‌روش خواسته‌هايي دارد و دوست دارد که همه چيز جور باشد. از زمين بازي و مسابقه شروع مي‌شود تا مسائل غيره ما نيز پس از شنيدن اظهارات کي‌روش هم مشکل سرباز‌ها را حل کرديم و همچنين پاداش‌ها را پرداخت کرديم تا کي‌روش خوشحالتر از قبل باشد و خيالش راحت‌تر. او ناراحت بود اما بحثي از رفتن و ترک تيم ملي مطرح نشد.
رئيس فدراسيون فوتبال ايران درباره شکايت هواپيمايي امارات و عدم فروش بليت به ايران گفت: ما از يک آژانس هواپيمايي که همه بليت‌هايمان را تهيه مي‌کرديم بدهي‌هاي زيادي را به اين آژانس داريم که خوشبختانه وزارت ورزش براي حل شدن اين مشکل نيز ورود کرد و قرار است با جاهاي مختلفي مذاکره کنيم و با دادن پول اين مسئله نيز برطرف خواهد شد.
کفاشيان در واکنش به اين سوال که گفته مي‌شود مهدي محمد‌نبي دبيرکل فدراسيون امروز به صورت عملي از سمت خود در فدراسيون برکنار شده تاکيد کرد: فعلا که نبي و ما درگير فراهم کردن سفر تيم ملي به استراليا هستيم اما فردا در فدراسيون مي‌نشينيم و اين مسئله را نهايي مي‌کنيم فردا با او صحبت خواهيم کرد تا تکليف نهايي شود.
وي همچنين در پاسخ به اين سوال که گفته مي‌شود اسدي جدي‌ترين جايگزين نبي در فدراسيون فوتبال است و تا چه اندازه از او شناخت داريد گفت: من همه آنهايي که گفته مي‌شود به عنوان عضو جديد فدراسيون مي‌خواهند وارد شوند را مي‌شناسم پس از اسدي نيز شناخت خوبي دارم.
رئيس فدراسيون استعفاي آيت‌اللهي را مورد تائيد قرار داد و گفت: ظاهرا او استعفا کرده و اين استعفا کاملا صحت دارد که پس از بررسي نهايي شرايط آيت‌اللهي نيز تصميم لازم را خواهيم گرفت.
کفاشيان از استعفاي اسماعيل حسن‌زاده ابراز بي اطلاعي کرد و گفت: رئيس کميته انضباطي استعفايي نداده است بلکه او از من مرخصي گرفته و خواست چند روزي استراحت کند. بنده از عملکرد او در کميته انضباطي فدراسيون فوتبال رضايت دارم و استعفايي در کار نيست.
مهرداد پولادي از جمله بازيکناني است که از سوي ستاد کل نيروهاي مسلح براي همراهي تيم ملي بخشيده شده است اما بخشش اين بازيکن منوط به عذرخواهي است. کفاشيان در اين زمينه نيز خاطرنشان کرد: بله پولادي يکي از سرمايه‌هاي ملي ماست و بايد به خاطر خطايي که داشته است عذرخواهي کند. طبق صحبت‌هايي که داشته اين کار را انجام خواهد داد. بنابراين هماهنگي انجام شده قرار است او براي جام ملت‌هاي آسيا به ايران بيايد و تکليفش را روشن کند. اشتباه او از روي جواني بوده و عذرخواهي هم خواهد کرد.
وي درباره نامعلوم بودن تشکيل کميته فني فوتسال گفت: بحث منتفي شدن اين کميته صحت ندارد ما به جد پيگيري اين مسئله هستيم و جلسات بعدي با قدرت برگزار خواهد شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر