صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

حدادي فر و مسلمان پرسپوليسي مي‌شوند

ورزش 3/ روزنامه پرسپوليس ارگان رسمي اين باشگاه با انتشار تصوير محسن مسلمان و قاسم حدادي فر در صفحه اول خود ادعا کرده اند اين بازيکنان به همراه رضا قوچان نژاد شانس زيادي براي حضور در پرسپوليس دارند. ذوب‌آهن که مالک دو تن از اين بازيکنان است، اعلام کرده حدادي فر را به پرسپوليس و هيچ تيمي نمي‌ دهد اما مسلمان با مبلغي در حدود 500 تا 600 ميليون تومان مي‌ تواند رضايتنامه بگيرد. مشخص نيست که آيا خبر پرسپوليس بر پايه اطلاعاتي است که ديگران از آن بي خبرند يا موضوع در حد گمانه زني است؟ پرسپوليس تا به حال موفق به جذب رسمي هيچ بازيکني در فصل نقل و انتقالات نيم فصل نشده است.

کد خبر: 1522

ورزش 3/ روزنامه پرسپوليس ارگان رسمي اين باشگاه با انتشار تصوير محسن مسلمان و قاسم حدادي فر در صفحه اول خود ادعا کرده اند اين بازيکنان به همراه رضا قوچان نژاد شانس زيادي براي حضور در پرسپوليس دارند.
ذوب‌آهن که مالک دو تن از اين بازيکنان است، اعلام کرده حدادي فر را به پرسپوليس و هيچ تيمي نمي‌ دهد اما مسلمان با مبلغي در حدود 500 تا 600 ميليون تومان مي‌ تواند رضايتنامه بگيرد. مشخص نيست که آيا خبر پرسپوليس بر پايه اطلاعاتي است که ديگران از آن بي خبرند يا موضوع در حد گمانه زني است؟
پرسپوليس تا به حال موفق به جذب رسمي هيچ بازيکني در فصل نقل و انتقالات نيم فصل نشده است.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر