صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

بار اين پرسپوليس به منزل نمي‌رسد

پرسپوليس شايد تنها باشکاهي در جهان باشد که درسطح حرفه‌اي فعاليت مي کند و مديرعامل ندارد.پرسپوليس در ابتداي فصل آرامش به مراتب بيشتري نسبت به نيم فصل داشت. علي دايي با تيمش برنامه هاي خاصي را براي آماده سازي طي کرد تا با قدرت مضاعف ليگ را آغاز کند. در ابتدا سرخپوشان مشکلات مديريتي هم نداشتند و اگر اختلافي هم بود نمايان نبود.

کد خبر: 1517

ايسنا/ پرسپوليس شايد تنها باشکاهي در جهان باشد که درسطح حرفه‌اي فعاليت مي کند و مديرعامل ندارد.پرسپوليس در ابتداي فصل آرامش به مراتب بيشتري نسبت به نيم فصل داشت. علي دايي با تيمش برنامه هاي خاصي را براي آماده سازي طي کرد تا با قدرت مضاعف ليگ را آغاز کند. در ابتدا سرخپوشان مشکلات مديريتي هم نداشتند و اگر اختلافي هم بود نمايان نبود. دايي با خيال راحت بازيکنان مد نظرش را جذب کرد و تيمش را به اردو برد اما پرسپوليس با وجود همه اين تمهيدات، ليگ را خوب شروع نکرد و نتايج قابل قبولي نگرفت. با اين حال هواداران اميدوار بودند تا در ادامه فصل تغييراتي در تيم رخ دهد و سرخپوشان نتايج بهتري را بگيرند.
حميد درخشان در هفته‌هاي پاياني نيم فصل از تغييرات گسترده در پرسپوليس صحبت کرد. اما در حالي که 15 روز از تعطيلات ليگ مي‌گذرد و فصل نقل‌ و انتقالات هم روزهاي آخر خود را پشت سر مي‌گذراد پرسپوليسي ها هنوز بازيکنان مدنظرشان را جذب نکرده‌اند. البته شايد بهتر باشد بگوييم هيچ مذاکره‌اي هم با بازيکنان انجام نشده است. در برنامه آماده سازي سرمربي پرسپوليس دو اردو پيش‌بيني شده است، اما اين برنامه‌ها کماکان از سوي مسئولين باشگاه درحال بررسي است و تاريخ دقيقي براي اجراي آنها مشخص نشده است. اين درحالي است که چيزي حدود 28 روز ديگر ليگ تعطيلات نيم فصل به پايان مي‌رسد.پرسپوليس شايد تنها باشگاهي در جهان باشد که بدون مديرعامل اداره مي شود. سرخپوشان تهراني از ابتداي فصل با بحران مديريتي روبرو بودند و به استثنا مدت کوتاه آغاز فصل، آرامشي در سطح مديريت خود نداشته است. پس از کناره‌گيري عليرضا رحيمي، مدتي منتقمي در مقام سرپرست، باشگاه را اداره کرد تا اينکه ميز مديرعاملي پرسپوليس به حميدرضا سياسي رسيد. اين رفت و آمدها تاثيرات زيادي روي نتايج اين تيم داشت اما پس از انتخاب سياسي، همه انتظار داشتند پرسپوليسي ها با ثبات مديريت و انجام تغييراتي درنيم فصل تيم قدرتمندي را براي حضور در ليگ قهرمان آسيا ببندند. در حالي که برخلاف انتظارها طولي نکشيد و با بازداشت مديرعامل جديد، دوباره بحران مديريت به سراغ پرسپوليس آمد.اين روزها در باشگاه پرسپوليس مسئولي حضور ندارد که اختيار تصميم‌گيري داشته باشد، وقتي بازيکنان براي دريافت مطالباتشان به باشگاه مي‌روند نمي‌دانند چه کسي پاسخگوي آنها است. طاهري هم که با تصميم هيات مديره و البته تاييد وزارت ورزش به عنوان مسئول امور اجرايي منصوب شده است، از اختيار تصميم‌گيري برخوردار نيست. البته او اقداماتي براي حل مشکلات مالي انجام داده است که حاصل آن واريز پول به حساب باشگاه بوده است.
به نظر مي‌رسد بار پرسپوليس از ابتداي فصل "کج" بسته شده است. اگر از همان ابتدا در انتخاب اعضاي هيات‌مديره و همچنين اسپانسر انحصاري باشگاه دقت لازم صورت مي‌گرفت، اين باشگاه امروز دچار مشکلات خاص نبود. مشکلاتي که فارغ از نتايج بد، عدم حضور بازيکني از اين تيم در تيم ملي براي نخستين بار نيز حاصل آن بوده است. پرسپوليس در حال حاضر نياز مبرمي به مديرعامل دارد. کسي که علاوه بر اتخاذ تصميمات درست براي آينده باشگاه حداقل برنامه کوتاه‌مدتي را تدوين کند. هر چند اين روزها خبري از انتخاب مديرعامل به گوش نمي‌رسد.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر